Sandisk 480 GB SSD Plus Nasıldır?

Sentinel

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Dün Lenovo Ideapad 510 laptop aldım Bimeks'ten. 200 TL'ye yakın puan verdiler. Yarın bu puanları SSD alarak kullanmak istiyorum. DVD-ROM yerine de laptopun mekanik diskini takmak istiyorum. Başta 240-250 GB Samsung 750 Evo ya da Kingston Fury modellerinden birini almayı düşündüm. Ancak hazır puan da varken 480 GB alayım kapasite sorunu yaşamayayım diyorum. Zaten ileride güzel bir Monster ya da MSI notebook almayı düşünüyorum. Onlara da M.2 SSD takacağım. Bu aldığımı sadece bu laptopta kullanacağım işin aslı. 2-3 yıl tabir-i caizse yavaşlıktan kanser etmeden idare etsin diyorum. :) Ancak Sandisk'in bu modelinin neredeyse hiç incelemesini bulamadım nette. Tercih edilir mi? Diğer 240-250 GB'lık modellere göre performansı çok mu düşük kalır? Elbette diğerleri yeni teknoloji olduğundan bir performans farkı olacaktır ancak bunu % olarak ifade edecek olursak kaç olur? Çok büyük performans farkı varsa Sandisk'ten vazgeçebilirim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Ürün bu:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı