SanDisk Cruzer Blade içindeki dosyalar silinmeli mi?

CanVolteX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ: 11. nesil İNTEL i5
RAM: 16gb DDR4
EKRAN KARTI: RTX3050 Tİ
ASUS TUF GAMİNG F15
Meslek
öğrenci
SanDisk Cruzer Blade flash belleğinin içindeki bu dosyaları silmem sorun olur mu? Format belleği yapmak istiyorum silmezsem sıkıntı çıkarır mı?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-05-22 112432.png
    Ekran görüntüsü 2022-05-22 112432.png
    5,9 KB · Görüntüleme: 73
Rufus veya benzer bir program ile format diski oluşturacaksanız hiçbir şeye gerek yok. Program zaten USB belleği formatladıktan sonra başlangıç diskini oluşturacak.

Bunların kalması veya silinmesinin bir etkisi yok.

Rufus veya benzer bir program ile format diski oluşturacaksanız hiçbir şeye gerek yok. Program zaten USB belleği formatladıktan sonra başlangıç diskini oluşturacak.

Bunların kalması veya silinmesinin bir etkisi yok.

Hocam bu videodaki gibi yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
SanDisk Cruzer Blade flash belleğinin içindeki bu dosyaları silmem sorun olur mu? Format belleği yapmak istiyorum silmezsem sıkıntı çıkarır mı?
SanDisk Secure Access diskini şifrelemeye yarıyor. Yani internetten de bulabilirsin. Ancak cngrmr dosyasının ne olduğunu bilmiyorum. Bende de Cruzer Glide var sadece Secure Access ile gelmişti.

SanDisk Secure Access diskini şifrelemeye yarıyor. Yani internetten de bulabilirsin. Ancak cngrmr dosyasının ne olduğunu bilmiyorum. Bende de Cruzer Glide var sadece Secure Access ile gelmişti.

Hocam o RAR'ın içinde upgrade dosyası var silmem sıkıntı olur mu?
Microsoft'un kendi verdiği aracı kullanmış. Aynı durum geçerli. Sizin dokunmanıza gerek yok. O program zaten silecek. Diskten çıkan programlar işe yarayabilir diyorsanız bilgisayara yedekleme yapabilirsiniz.

Hocam 3-4 yıl önce aldım şimdiye kadar bir faydasını göremedim.

Sıkıntı olmaz her halde hocam o RAR dosyasının USB ile geldiğini sanmıyorum.

Hocam ilk aldığım zaman yoktu sonradan geldi nasıl geldiyse.
Microsoft'un kendi verdiği aracı kullanmış. Aynı durum geçerli. Sizin dokunmanıza gerek yok. O program zaten silecek. Diskten çıkan programlar işe yarayabilir diyorsanız bilgisayara yedekleme yapabilirsiniz.

Hocam formatı attıktan sonra flash belleğin içini boşaltıp normal bir şekilde kullanabilir miyim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı