SanDisk SSD BIOS ve disk yönetiminde görmüyor

665577

Picopat
SSD veya HDD modeli
ssd x300 m.2 2280
Anakart
GA-880GM-D2H
2. sistemime daha hızlı açılması ve daha hızlı iş görmesi için SSD aldım fakat ne disk yönetimi ne de BIOS görüyor, SSD SanDisk'in 128 GB bir SSD'si.
Anakart modeli GA-880GM-D2H. Neden görmüyor ve ne yapmam gerekir?

2. sistemime daha hızlı açılması ve daha hızlı iş görmesi için SSD aldım fakat ne disk yönetimi ne de BIOS görüyor, SSD SanDisk'in 128 GB bir SSD'si.
Anakart modeli GA-880GM-D2H. Neden görmüyor ve ne yapmam gerekir?
Hocam ssd ye disk yönetiminden harf atyın dicem gözükmüyor dediniz.

SS atabilir misin? disk yönetiminden
1694869576787.png

Kablolamayı doğru yaptıgınıza emin misiniz? İlk etapta Windows'ta birim atamadan gözükmemesi normal bir durum ama BIOS'ta gözükmesi lazım.
Hocam kabloma derken neyden bahsediyorsunuz anlamadım, anakartımda ssd'nin soketi olmadığı için dönüştürücü ile taktım.

Kablolamayı doğru yaptıgınıza emin misiniz? İlk etapta Windows'ta birim atamadan gözükmemesi normal bir durum ama BIOS'ta gözükmesi lazım.
hocam kabloları kontrol etmeyi deneyin ssd bozuk ya da kablolar böyle bir şey olmaması gerekir.

Eki Görüntüle 1945873

Hocam kabloma derken neyden bahsediyorsunuz anlamadım, anakartımda ssd'nin soketi olmadığı için dönüştürücü ile taktım.
Pardon hocam sata ssd sandım

hocam kabloları kontrol etmeyi deneyin ssd bozuk ya da kablolar böyle bir şey olmaması gerekir.

Pardon hocam sata ssd sandım
Pci slotunu kontrol edin slot iyi oturmuş mu diye

Eki Görüntüle 1945873

SSD ve dönüştürücüyü kontrol edin çalışıp çalışmadığını.

Evet hocam oturmasında bir sıkıntı yok ve henüz yeni aldım ssd'yi.
İnternette araştırma yaptım normalde olmaması gerekir pci slotunuz ya da dönüstürücü hatalı olabilir

Geri
Yukarı