SanDisk Ultra 3D 500 GB SSD disk yönetiminde gözükmüyor

Efe Sipahi

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarımda yeterli alan olmadığını düşündüğümden yeni bir SSD almak istedim ve tercihim SanDisk Ultra 3D oldu.
SSD'yi bilgisayara taktığımda BIOS ve aygıt yöneticisinde diskim gözüküyor fakat disk yöneticisinde gözükmüyor.
Bu sorunu nasıl çözebilirim? (Format atmak istemiyorum, 2. disk olarak kullanacağım.)

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    2,8 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    52,4 KB · Görüntüleme: 39
Aygıt yöneticisinden SSD'nin üstüne sağ tıklayıp sürücüyü güncelleştir deyin. Bu çözüm olmazsa;
Bir de SanDisk SSD Dashboard indirip görüntülemeye çalışın diski.

Bu da olmazsa, BIOS ayarlarınızı kontrol edin.

Ultra 3D'yi 2. disk olarak kullanmanızı önermem bu arada, asıl ona Windows kurmalısınız.

Aygıt yöneticisinden SSD'nin üstüne sağ tıklayıp sürücüyü güncelleştir deyin. Bu çözüm olmazsa;
Bir de SanDisk SSD dashboard indirip görüntülemeye çalışın diski.

Bu da olmazsa, BIOS ayarlarınızı kontrol edin.

Ultra 3D'yi 2. disk olarak kullanmanızı önermem bu arada, asıl ona Windows kurmalısınız.

Elimde Windows kurulu olan bir SSD zaten var yazma/okuma hızı neredeyse aynı. Driver ve uygulamaları baştan kurmak istemiyorum. Tek fark 240GB olması. Söylediğiniz uygulamayı indirmeyi deneyeceğim

Elimde Windows kurulu olan bir SSD zaten var yazma/okuma hızı neredeyse aynı. Driver ve uygulamaları baştan kurmak istemiyorum.
Tek olay okuma yazma hızı değil zaten. Kingston A400'de DRAM denilen tampon önbellek bulunmuyor, işletim sistemi kurup kullanırsanız çabuk yıpratırsınız SSD'yi, Ultra 3D için daha uygun. Siz bilirsiniz yine de, kullanacak olan ben değilim sonuçta.

Geri
Yukarı