Sandisk SSD Değerlerim Normal Mi?

Kastanbolu

Kilopat
Merhabalar, Sandisk 240GB SSD var.
Lakin diğer arkadaşların değerlerine bakınca benim ki az gibi geliyor bana görseli aşağıda bıraktım kontrol eder misiniz?
ddd.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, Sandisk 240GB SSD var.
Lakin diğer arkadaşların değerlerine bakınca benim ki az gibi geliyor bana görseli aşağıda bıraktım kontrol eder misiniz?
Eki Görüntüle 545805
Hocam diskin %85'i dolu, yapılan testler boş diskte yapılıyor yani normal sayılabilir bir değer.

Hocam diskin %85'i dolu, yapılan testler boş diskte yapılıyor yani normal sayılabilir bir değer.
Birde Diskleri Ben Bölmüştüm C ve D Olarak Bunun Altında Değerler Çıkmıştı Şimdi Disklere Birleştirdim Biraz Daha Arttı Performans Birleştirince bunun bir katkısı olmuşmudur?
Arkadaşlar bir de ben oyunlar için disk almak istiyorum da HDD,SSD farketmez sanırım 200TL 1TB HDD alıp online olmayan hızlı açılınca bana avantaj sağlamayan oyunları içine atmak istiyorum mantıklı mı yapmış olurum yoksa oyun içindemi SSD şart dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı