SanDisk SSD Disk Yönetiminde gözükmüyor

mehmettesta

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Sorunum şu ki; bilgisayarım sürekli BIOS ekranına atıyordu. Bu sebepten ötürü PC'ye format attım. Ardından SSD gözükmedi Disk yönetimine girdim hemen, yeni birim oluşturmak için ama Disk 0 olarak gözüküyor. Ve çevrimiçi ama herhangi bir boyutu yok. Aynı zamanda, CMD ekranından Diskleri listelediğimde SSD 16KB olarak gözüküyor. Gezmediğim yer kalmadı ama çözüme ulaşamadım. Fotoğraflara göz atarak yardımcı olur musunuz? Yardımcı olan olmaya çalışan herkese şimdiden teşekkürler. <3

Dosya Ekleri

• aygıt yöneticisi.png
    aygıt yöneticisi.png
    97,2 KB · Görüntüleme: 61
  • cmd.png
    cmd.png
    74,9 KB · Görüntüleme: 49
  • disk yönetimi.png
    disk yönetimi.png
    83,4 KB · Görüntüleme: 56
Merhabalar arkadaşlar. Sorunum şu ki; bilgisayarım sürekli BIOS ekranına atıyordu. Bu sebepten ötürü PC'ye format attım. Ardından SSD gözükmedi disk yönetimine girdim hemen, yeni birim oluşturmak için ama disk 0 olarak gözüküyor. Ve çevrimiçi ama herhangi bir boyutu yok. Aynı zamanda, CMD ekranından diskleri listelediğimde SSD 16KB olarak gözüküyor. Gezmediğim yer kalmadı ama çözüme ulaşamadım. Fotoğraflara göz atarak yardımcı olur musunuz? Yardımcı olan olmaya çalışan herkese şimdiden teşekkürler. <3

SATA kablolarını kontrol ediniz.

Dosya Ekleri

• disk gözükmüyor.png
    disk gözükmüyor.png
    122,2 KB · Görüntüleme: 53

Yeni konular

Geri
Yukarı