SSD disk yönetiminde ve bilgisayarda gözükmüyor

Benim 1 TB harddiskim var. Onun içinde Windows; her şey var. Şimdi bu SSD'yi aldım, tamamen sıfırlayıp bilgisayarı SSD'ye nasıl Windows kurabilirim temiz bir şekilde? Ama harddiski de kullanmaya devam etmek istiyorum.
Harddiskin içindeki şeyler önemli mi yoksa komple her şeyi silip Windows mu kurmak istiyorsunuz?

Harddiskin içindeki şeyler önemli mi yoksa komple her şeyi silip Windows mu kurmak istiyorsunuz?

Ben içindeki önemli şeyleri alacağım USB belleğe dosya fotoğraf videoları ondan sonra direk her şeyi silip tertemiz Windows kurmak istiyorum.
Acaba SSD'ye Windows'un olduğu dosyasını klonlasam daha sonra sıfırlasam daha kolay olur mu?

Ben içindeki önemli şeyleri alacağım USB belleğe dosya fotoğraf videoları. Ondan sonra direkt her şeyi silip tertemiz Windows kurmak istiyorum.
Acaba SSD'ye Windows'un olduğu dosyasını klonlasam, daha sonra sıfırlasam daha kolay olur mu?
Önemli şeyleri yedekledikten sonra her şeyi silip tertemiz kurulum yapmak en iyisi olur. Format atmayı biliyor musunuz?
Bilmiyorsanız önemli şeyleri yedekledikten sonra şu videolara bakarak rahat bir şekilde kurulum yapabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aklınıza takılan bir yer olursa sorabilirsiniz.

Önemli şeyleri yedekledikten sonra her şeyi silip tertemiz kurulum yapmak en iyisi olur. Format atmayı biliyor musunuz?
Bilmiyorsanız önemli şeyleri yedekledikten sonra şu videolara bakarak rahat bir şekilde kurulum yapabilirsiniz:

Tamamdır teşekkür ederim son bir sorum daha var Windows 10 üzerinden ayarlar kısmından direk sıfırlama yapsam da aynı şey olur mu?

Tamamdır, teşekkür ederim. Son bir sorum daha var; Windows 10 üzerinden ayarlar kısmından direkt sıfırlama yapsam da aynı şey olur mu?
Aynı şey değil. Temiz kurulum yapmak en sağlıklısı olur.
Formatı atarken disk seçme ekranında tüm diskleri silin. Tüm diskleri sildikten sonra kalan 2 diski biçimlendirin ve kurulumu SSD diske yapın.

Tamamdır çok teşekkürler.

Ben yapmak için açtığımda fark ettim benim bilgisayarım masaüstü bu videodaki laptop bir sıkıntı olur mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı