SanDisk SSD Plus 240 GB nasıldır?

Bu kronik sorunları kim yaşıyor bilmiyorum ama benim deneyimlerine göre gayet güzel. Ben kullanıyorum SSD'yi, yemin billah ben kullanıyorum ve bu sorunların hiçbiriyle karşılaşmadım, çöp diyenleri hiç mi hiç anlamıyorum, SSD'yi kullanmadan laf ediyorlar, almak istiyorsan al, tavsiye ederim, güzel SSD'dir.
Bir ürüne kötü demek için illa kullanman gerekmiyor. Bunu anlayın artık. Günümüzdeki %99 SSD'nin 3D NAND kullanıp bu modelin 2D NAND kullanması :ROFL:
SM2256 gibi giriş seviyesi bir kontrolcüye sahip. Alan çoğu kişide kısa sürede hız kaybı gözlemleniyor.

Şu kendi kullandığınız ürünleri yüceltmeyi bırakıp biraz araştırma yapıp öneri yapsanız sizin için daha faydalı olur. Bir de benim anlamadığım böyle kötü öneriler veriyorsunuz, konu sahibinin mağdur olabileceği ihtimalini hiç düşünmüyor musunuz? Helal olsun, sen sorun yaşamamışsın, inşallah da yaşamazsın. Ama sen sorun yaşamadın diye çöp bir SSD'ye çok iyi demem, birisinin de önermesine müsade etmem.

HDD'den SSD'ye geçiyor, birden sistem uçuyor tabii, SSD Plus en iyisi oluyor sonra. Açın bir hız testi yapın, görürsünüz.
SSD Plus girişin giriş seviyesi, çöp bir SSD'dir. Kim ne derse desin, inanmayın. Bulunduğu fiyatta ondan 40 gömlek üstün SSD'leri de görebilirsiniz, bırakın kullandığınız ürünleri ben sorun yaşamadım diye önermeyi.

Kötü.

Bir ürüne kötü demek için illa kullanman gerekmiyor. Bunu anlayın artık. Günümüzdeki %99 SSD'nin 3D NAND kullanıp bu modelin 2D NAND kullanması :ROFL:
SM2256 gibi giriş seviyesi bir kontrolcüye sahip. Alan çoğu kişide kısa sürede hız kaybı gözlemleniyor.

Şu kendi kullandığınız ürünleri yüceltmeyi bırakıp biraz araştırma yapıp öneri yapsanız sizin için daha faydalı olur. Bir de benim anlamadığım böyle kötü öneriler veriyorsunuz, konu sahibinin mağdur olabileceği ihtimalini hiç düşünmüyor musunuz? Helal olsun, sen sorun yaşamamışsın, inşallah da yaşamazsın. Ama sen sorun yaşamadın diye çöp bir SSD'ye çok iyi demem, birisinin de önermesine müsaade etmem.

Kesinlikle artık sinirlenmeye başlıyorum artık o lafa.

Geri
Yukarı