Sandisk SSD+ Sağlık Değerleri

SmartFace

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, aranıza yeni katıldım bu konularda çok bilgim yok. Bu gün yeni bir Hard Disk aldım ve ona bakarken (daha önce kullanılmış mı diye) Crystal Disk Info programı SSD'min sağlığını %85 olarak gösterdi ardından SSD ve Harddisk Performans Testi Nasıl Yapılır? - Technopat buradaki testi çalıştırdım sonuçlar şu şekilde çıktı:
Screenshot_1.png
1612389864667.png

SSD'min garantisi 3 yılmış hala 1 yılım var. 2 Yıldır kullanıyorum. SSD Modelim: https://www.hepsiburada.com/sandisk...sdssda-480g-g26-p-BD805683?magaza=Hepsiburada
Bu diskte bir sorun var mı? Ayrıca garantiye göndermem gerekir mi? Gönderirsem garanti kapsamında mıdır?

Sandiskle konu hakkında görüştüm. Ürünü UPS ile yurt dışına kargolamamı istiyorlar ve sanırım yerine yenisini gönderecekler. Şu durumda sanırım para iadesi almam mümkün görünmüyor :(

Sandiskle konu hakkında görüştüm. Ürünü UPS ile yurt dışına kargolamamı istiyorlar ve sanırım yerine yenisini gönderecekler. Şu durumda sanırım para iadesi almam mümkün görünmüyor :(
Garanti değişim ürünü diye satabilirsin değişim yaparlarsa. Güncel sıfırın %10 altına satabilirsiniz.

Garanti değişim ürünü diye satabilirsin değişim yaparlarsa. Güncel sıfırın %10 altına satabilirsiniz.
Ne zaman geleceğinden emin değilim. İngiltere'ye kargolamamı istediler. Buradan gidecek geri gelecek vs. derken baya uzun bir süreç geçecek gibi. Kargo parasını da bana ödetmeye çalışmazlar umarım attıkları mailde ona ait bilgi yoktu.

Ne zaman geleceğinden emin değilim. İngiltere'ye kargolamamı istediler. Buradan gidecek geri gelecek vs. derken baya uzun bir süreç geçecek gibi. Kargo parasını da bana ödetmeye çalışmazlar umarım attıkları mailde ona ait bilgi yoktu.
Kendileri öderler.

Yeni konular

Geri
Yukarı