SanDisk Ultra Flair hızı çok düşük

bekolacim

Centipat
Daha fazla  
Bugün USB bellek aldım linki bırakıyorum ve aktarım yaparken 200 KB çoğu zaman 10-20 KB hızı var. Bu anormal bir durum. Neden böyle? Ssleri atayım. Bunu nasıl düzelteceğim?
Ayrıca 128 GB aldım ama 114 gözüküyor.

Dosya Ekleri

• resim_2023-12-24_194623666.png
    resim_2023-12-24_194623666.png
    10 KB · Görüntüleme: 29
  • explorer_FU5bUgDki9.png
    explorer_FU5bUgDki9.png
    9,8 KB · Görüntüleme: 32
Bugün USB bellek aldım linki bırakıyorum ve aktarım yaparken 200 KB çoğu zaman 10-20 KB hızı var. Bu anormal bir durum. Neden böyle? Ssleri atayım. Bunu nasıl düzelteceğim?
Ayrıca 128 GB aldım ama 114 gözüküyor.
Bu hızlar oldukça düşük. Bellek yazmada bir sıkıntı yaşıyor gibi görünüyor. Bir garantiye gönderin derim.
USB 3.0'a bağlamayı dene.
Aynen bunu denesin bir de.

Hiçbir zaman depolamalar size yazan tam kapasiteyi vermez, 1TB SSD alırsınız 930 GB civarını kullanımınıza sunar. Hız için ise SanDisk bir flash bellek bende de var, çok kısa sürede ısındığı için sözde yüksek hızını sadece birkaç saniye veriyor sonra 15 yıllık Toshiba flash diskimden daha yavaş yazmaya devam ediyor.

Hiçbir zaman depolamalar size yazan tam kapasiteyi vermez, 1TB SSD alırsınız 930 GB civarını kullanımınıza sunar. Hız için ise SanDisk bir SSD bende de var, çok kısa sürede ısındığı için sözde yüksek hızını sadece birkaç saniye veriyor sonra 15 yıllık Toshiba flash diskimden daha yavaş yazmaya devam ediyor.

Isındıktan sonra nasıl hızı?

*Ayrıca 128 GB aldım ama 114 gözüküyor.* bahsettiği hız değil sanırım.
Yanlış anlamışım :)

Hiçbir zaman depolamalar size yazan tam kapasiteyi vermez, 1TB SSD alırsınız 930 GB civarını kullanımınıza sunar. Hız için ise SanDisk bir SSD bende de var, çok kısa sürede ısındığı için sözde yüksek hızını sadece birkaç saniye veriyor sonra 15 yıllık Toshiba flash diskimden daha yavaş yazmaya devam ediyor.
Kesinlikle... Bu da bir etken.

USB 3.0'a bağlamayı dene.

Nereden anlayacağım 3.0 olduğunu.

Ve harddiskden gönderiyorum ondanda yavaş biraz bilgisayardan gönderince normal 20 MB gönderiyor.

Ve harddiskden gönderiyorum ondanda yavaş biraz bilgisayardan gönderince normal 20 MB gönderiyor.
@GalaxySal450 ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı