Sandisk Ultra II 480 GB SSD Lenovo Y5070 Uyumu

Daha fazla  
Merhaba Technopat takipçileri, sizlere birkaç sorum olacak. Cevaplarınızı bekliyorum.

Öncelikle ben dün Lenovo Y5070 siparişi verdim, 3000 TL'ye kadar düşmüştü. Yeni bir bilgisayara ihtiyacım vardı. Donanım olarak ve bütcem ile uyumlu beni kandırabilen tek bilgisayar oldu. Bilgisayarı araştırırken herkes HDD'sinin 5200 RPM olduğunu ve bu durumun bilgisayarı dondurduğunu söyledi, sadece HDD'nin bunu yapmasına inanırım. Elimdeki bilgisayarın da 5200 RPM olduğundan bazen kopyalama yaparken donmaların bundan yaşandığını düşünüyorum.

Sorularıma gelecek olursak:
  1. Piyasadaki tüm SSD'ler laptoplara takılabiliyor mu?
  2. Alacağım model şuan %30 indirimde olan Sandisk Ultra II 480 GB. Bu şuan bilgisayarı yeni aldığım için ucuz bir SSD arıyordum ve bunu buldum. Bu aldığım SSD'yi Lenovo Y5070'e takmakta kullanmak sorun yaşamam herhalde değil mi? Takması olsun, uyumluluğu olsun hiçbir sorunla karşılaşmam, gönül rahatlığı ile alabilirim değil mi?
Sandisk Ultra II 480GB 550MB-500MB/s Sata 3 SSD Fiyatı Bu bahsettiğim SSD nin linki

Bu SSD'yi alırsam aldığım ve hala hazırda kargoya verilmesini beklediğim Lenovo Y5070'e sorunsuz bir şekilde takılabilir ve çalıştırılabilir bir SSD mi? Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı