Sanırım oyun bağımlısı oldum

nuggle

Centipat
Daha fazla  
Derslerim çok kötü gelmeye başladı oyunlardan dolayı bu sıralar bir oyuna sardım. HOI 4 diye oyunu silıyorum bir daha yüklüyorum canım sıkıldıkca.

Son düzenleyen: Moderatör:
Derslerim çok kötü gelmeye başladı oyunlardan dolayı bu sıralar bir oyuna sardım. HOI 4 diye oyunu silıyorum bir daha yüklüyorum canım sıkıldıkca.

Oyunu birkaç kere bende bırakmayı denedim fakat zevk alınca çok iyi geliyor. Kendini sinirlandirmaya calis.

Oynanmayacak oyunu oynuyorsunuz. O oyuna girdiğiniz an saatlerinizi vermeniz lazım. 300 saatim vardır. Cities and Skylines de European Universalis 4 de öyle aşırı vakit yiyen sonuca ulaşmak için aşırı Micro management yapmanız gereken oyunlar. Zaman düşmanı oyunlar ve oynuyorsunuz o kadar saat zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Tavsiyem supremacy1914 gibi ya da arkadaşlarınız ile girip böyle 1-2 saat oynayıp bırakabileceğiniz bir oyuna geçmeniz. Hayat gerçekten kısa eskiden tam tersini söylerdim ama yaşınız hızlı geçiyor. Dışarıda geçirdiğiniz iyi 1 saat 10 saatlik HOI4'ten daha iyi olabilir. Üstelik bu oyunlarda yaptıklarınız aklınızda kalmıyor. Hatıra oluşturmuyor. Medieval II: Total War'a 1000 saatten fazla basmışımdır. Ama aşırı eğleniyordum fakat o vakti neye versen o yaşlarda zaten iyi vakit geçiriyorsun. 300 saati geçtikten sonra zaten artık bırakma vaktiniz gelmiş yapacak bir şey kalmıyor. İyi eğlenceli ülkelerde oynadıysanız gidip Brezilya ile dünyayı fethetmeye uğraşmayın bence.

Geri
Yukarı