Şanssızlık

gamerr28

Centipat
Selamlar, son günlerde peş peşe bir sürü olay başıma geliyor. Saat 7.00'de uyanıp biraz oyun oynayayım dedim. 1 yıl boyunca sıkıntısız çalışan kulaklığımın bugün temassızlık sorunu var, sağ kulaklıktan ses gidip geliyor.
Yeni bilgisayar aldım. Oyun oynarken takılıyor, düğmeden kapatıp açmak zorunda kalıyorum.
Laptop soğutucum çalışmamaya başladı.
Ve bunların hepsi bugün daha gün bitmeden yaşandı. Önceki günlerde bu aletler tertemiz çalışıyordu ama başka konular olsun yine sıkıntılar çıkıyordu.
Başka insanlara bakıyorum. Çoğunluğu mutlu, gözlemlediğim kadarıyla hiç böyle problemler yaşamıyorlar. Ben mi çok büyütüyorum acaba diye düşünüyorum ama.
Mesela bir arkadaşımla aynı laptopu almıştık. Onda herhangi bir takılma problemi olmamış. Diğer konularda da genel olarak çok şanssızım. Benim durumumda olan insanlar var mı? Acaba bunlar Murphy kanunlarından olabilir mi? Çünkü ne zaman bir şey alsam içimde o şeyin bozulacağına dair bir his oluyor. Acaba bu negatifliğimden kaynaklı olabilir mi? Yani kısacası forumda bu tarz sıkıntılar yaşayan insanlar var mı? Sıkıntım yok diyen insanlar sizce yalan mı söylüyorlardır? Sıkıntısız insan olabilir mi?

Son düzenleme:
Yalan sıkıntım yok diyen insan olamaz ama hayata iyi yanlarından bakın yapıcak bir şey yok ben bazen hastane köşelerinde sürünen akrabalarımı düşünüyorum dediğim gibi bu halinize de şükür edin.

Hocam bir de iyi yandan düşünelim, ürünlerinizin garantisi varsa yaptırabilirsiniz. Kendi hakkında böyle düşünürsen zaten baştan kaybedersin. Her daim umutlu ol, mutlu ol. Durumuna şükret, yemek bulamayan insanlar var şu dünyada.

Selamlar, son günlerde peş peşe bir sürü olay başıma geliyor. Saat 7.00'de uyanıp biraz oyun oynayayım dedim. 1 yıl boyunca sıkıntısız çalışan kulaklığımın bugün temassızlık sorunu var, sağ kulaklıktan ses gidip geliyor.
Yeni bilgisayar aldım. Oyun oynarken takılıyor, düğmeden kapatıp açmak zorunda kalıyorum.
Laptop soğutucum çalışmamaya başladı.
Ve bunların hepsi bugün daha gün bitmeden yaşandı. Önceki günlerde bu aletler tertemiz çalışıyordu ama başka konular olsun yine sıkıntılar çıkıyordu.
Başka insanlara bakıyorum. Çoğunluğu mutlu, gözlemlediğim kadarıyla hiç böyle problemler yaşamıyorlar. Ben mi çok büyütüyorum acaba diye düşünüyorum ama.
Mesela bir arkadaşımla aynı laptopu almıştık. Onda herhangi bir takılma problemi olmamış. Diğer konularda da genel olarak çok şanssızım. Benim durumumda olan insanlar var mı? Acaba bunlar murphy kanunlarından olabilir mi? Çünkü ne zaman bir şey alsam içimde o şeyin bozulacağına dair bir his oluyor. Acaba bu negatifliğimden kaynaklı olabilir mi? Yani kısacası forumda bu tarz sıkıntılar yaşayan insanlar var mı? Sıkıntım yok diyen insanlar sizce yalan mı söylüyorlardır? Sıkıntısız insan olabilir mi?

Bende de oluyor bazen mesela 4 ay önce düzgün çalışan PC takılmaya başladı servise götürdüm düzeldi. Kaderiniz de varsa kaçamazsınız maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı