Sansürlü ecchi anime önerisi

Bakıyorum.

Evet hepsini buldum benzer çizimleri de hepsi var gerçekten çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz. Şimdi bakıyorum animelere.

Bir tane bile ecchi bulamam normal mi yarım saattir bakıyorum hepsine bakamadım daha ama bu sitede Ecchi kategorisi gibi bir şey yok mu? Bu stüdyonun içinde ecchi ararken işimi aşırı kolaylaştırır da.

Stüdyoda anime türü filtresi yok diye biliyorum. Stüdyonun tek ecchisi o olabilir. Sevdiğiniz ecchilerin stüdyolarına da aynısını yapabilirsiniz. Stüdyoya tıkladıktan sonra en çok izlenenler veya çıkış tarihine göre siralayabilirsiniz.

Tamam teşekkürler 😔
Stüdyoda anime türü filtresi yok diye biliyorum. Stüdyonun tek ecchisi o olabilir. Sevdiğiniz ecchilerin stüdyolarına da aynısını yapabilirsiniz. Stüdyoya tıkladıktan sonra en çok izlenenler veya çıkış tarihine göre siralayabilirsiniz.

Sitede herhangi bir yanlışlık olabilir mi? Bildiğin Ecchi olan anime yalnızca school ve comedy olarak geçiyor.

Anime bu:

Son düzenleme:
Tamam teşekkürler 😔

Sitede herhangi bir yanlışlık olabilir mi? Bildiğin Ecchi olan anime yalnızca school ve comedy olarak geçiyor.

Anime bu:

Site ecchi değil diyorsa ecchi değildir. Animelerin IMDB'si.

Geri
Yukarı