Netflix Sansürsüz Netflix izlemek mümkün mü?

Emirhan Bulun

Hectopat
Daha fazla  
Çok basit bir yöntem ile VPN ile izleyebilir miyim? İzleyebilirsem hangi ülkelerde Türkçe dil desteği sunuluyor. Eğer bir yolu varsa televizyon üzerinden sansürsüz izlemek için bir yol var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Heryerde sansür geldi haberleri ve blurlanmış film görüntüleri görünce sansür geldi zannettim. O zaman daha rahat alabilirim Netflix. Sağolun.
Yok yok hatta ben de şüpheye düştüm bildiğim bir sahneyi açıp kontrol ettim:) Gayet haldır haldır devam yani çaktırma;)

Yasak falan yok. Ek olarak ELİTE dizisini izledim ben böyle sapkınlık ömrümde izlemedim. ^^ +18 ibaresi bu içeriklerin yanında komik kalıyor. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Yasak falan yok. Ek olarak ELİTE dizisini izledim ben böyle sapkınlık ömrümde izlemedim. ^^ +18 ibaresi bu içeriklerin yanında komik kalıyor. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Neymiş bu ya bi' bakayım olmazsa ben de, çok acayip şeyler dönüyor diyorlar🤣

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı