Sapık Reklamlardan Nasıl Kurtulurum ?

swica

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar Chrome'dan sapık sapık bildirimler geliyor ve masaüstünde bildirim olarak görünüyor. Bundan rahatsız oluyorum. Bu bildirimlerin gelmesini falan nasıl engelleyebilirim. Wimdows 10 kullanıyorum.

Büyük ihtimalle virüs bulaşmıştır. Herkesin kesinlikle en az bir kere bile olsa yaşadığı bir olaydır bu ve genelde sebebi virüstür. Genelde yanınızda kız arkadaşınız varken veya aileniz varken o bildirimler ekranda belirir ve hele o yerin dibine girdiğiniz an yok mu... 🤣🤣🤣

Reklamlar sizin daha önce yaptığınız aramalar veya girdiğiniz sitelere göre gösterilir...
Hocam burda arkadaş normal reklamlardan bahsetmiyor. Diyorki sapık bildirimler geliyor ve bunlar masaüstünde gözüküyor diyor. İlla ki biliyorsunuzdur bu durumu. Google'da gözüken normal reklamlardan bahsetmiyor arkadaş derdi o değil. Tarayıcı üzerinde herhangi bir yere tıkladığınızda karşınıza tam ekran yeni sekme açılır çıplak kadınların bulunduğu felan hani reklam virüsleri olur, masaüstünde belirirler hani bence ondan bahsediyor.

Ben olsam rahatıma bakardım. :)

Şaka bir yana Malwarebytes programını kullanabilirsin, arkadaşın dediği gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı