Sapphire 5500 XT Pulse OC 8 GB oyunlarda kaç FPS verir?

Ghost Of Batman

Hectopat
Daha fazla  
Red Dead Redemption 2, Cyberpunk 2077, Batman Arkham Knight (Ultra ayarlar),Death Stranding, AC Valhalla Watch Dogs Legion'u normal ayarlarda 60-70 FPS oynatır mı?
Diğer sistem: Ryzen 5 3500X 2*8 GB 3200 MHz RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu benim sistemimle kendi videolarım. Kayıttan sebep 5 FPS civarı düştüğünü söyleyebilirim. Hem senin işlemcin daha güçlü. (1500X vs. 3500X)

Olmayan oyunlar için bir şey diyemem ama yüksek, ultra ayarlarda oynayabilirsin. Ben de bekliyorum Cyberpunk 2077'i yüksek ayarlarda oynayacağız %90 ihtimalle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu benim sistemimle kendi videolarım. Kayıttan sebep 5 FPS civarı düştüğünü söyleyebilirim. Hem senin işlemcin daha güçlü. (1500X vs. 3500X)

Olmayan oyunlar için bir şey diyemem ama yüksek, Ultra ayarlarda oynayabilirsin. Ben de bekliyorum Cyberpunk 2077'i yüksek ayarlarda oynayacağız %90 ihtimalle.

İstersen bana da yazarsın çıkınca bu konuya beni de bilgilendir.

Red Dead Redemption 2, Cyberpunk 2077, Batman Arkham Knight (Ultra ayarlar),Death Stranding, AC Valhalla Watch Dogs Legion'u normal ayarlarda 60-70 FPS oynatır mı?
Normal ayarlarda çok rahat oynarsın. Yüksek grafiklerde ise ortalama 40 fps alırsın.
Normal ayarlarda çok rahat oynarsın. Yüksek grafiklerde ise ortalama 40 fps alırsın.
Rdr2 de yüksek ayarlarda 1080p 40-45 fps alırsın. Diğer oyunlar bu karta hafif gelir.

Geri
Yukarı