Sapphire 6850 ile Crysis 2, BF3, GTA IV, Assassin's Creed Revelations, CoD MW3 ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kemal

Hectopat
Sistemi toplamadım topluyacam az bilgim var ve takmaya çalışıcam :D

Sistem Şu:

• Sapphire 6850
  • Hyperx 4*2 8gb ram
  • Asus m5a97
  • CM strom enforcer 650w gx psu
  • 500 GB HDD
  • Aksa venom tek fanlı(çift fanlıda ramlara yaklaşıyormuş ve 2 ram helak oluyormuş)
  • AMD x4 965 (oc yapıcam)

Oynamak İstediğim Oyunlar:

• Crysis 2
  • Battlefıled 3
  • GTA IV
  • Assassin's Creed Revelations
  • CoD MW3
  • CoD Black Ops

Oradaki oyunlardan bilgisayarı zorlayacak olan sadece GTA IV ve Battlefield 3. GTA IV'te optimizasyon sorunu var diyorlar yani en iyi pclerde bile takılabiliyor stabil çalışmıyor. Battlefield 3 ise Ultrada yine oynarsın ancak bazı yerlerde takılabilir high ayarda oynarsan rahat oynarsın. Hayırlı olsun.

Gta 5 de takılmayacaktır korkma :D Rahatlıkla oynarsın ama 60 fps bekleme . En kral bilgisayarda bile 30-25 leri görebiliyor. Senle ilgili bir sorun değil o.

Battlefield de ultra ayarlarda oynarsan çoğunlukla 30-40 fps alırsın ama bazı yerlerde ( aksiyonun doruk noktalarında ) 25 lere inebilir.
Ama yinede high ayarlarda rahatca oynarsın.

Artık bütçe ile alakası yok boşuna sistem yazma.

- - - Güncellendi - - -

Oradaki oyunlardan bilgisayarı zorlayacak olan sadece GTA IV ve Battlefield 3. GTA IV'te optimizasyon sorunu var diyorlar yani en iyi pclerde bile takılabiliyor stabil çalışmıyor. Battlefield 3 ise Ultrada yine oynarsın ancak bazı yerlerde takılabilir high ayarda oynarsan rahat oynarsın. Hayırlı olsun.

Kardeş hangi sıklıkta ve kaç fps alırım. Sonuçta oyunu oynayabilir miyim?

Yani çok takılma olurmu 1dk mı 1saate mi :D

- - - Güncellendi - - -

Gta 5 de takılmayacaktır korkma :D Rahatlıkla oynarsın ama 60 fps bekleme . En kral bilgisayarda bile 30-25 leri görebiliyor. Senle ilgili bir sorun değil o.

Battlefield de ultra ayarlarda oynarsan çoğunlukla 30-40 fps alırsın ama bazı yerlerde ( aksiyonun doruk noktalarında ) 25 lere inebilir.
Ama yinede high ayarlarda rahatca oynarsın.

Kardeş BF3'ü full ayarlarda oynayan birisini tanıyor musun? Burda sitem yapmıyorum :)

Ben kendimden örnek vereyim sistem çok benzer ikimizinde. Ben rahatlıkla oynuyoum. Ultra ayarlara biraz sıkıntı çekiyorum yalan söylemeyeyim. Ama high ayarda çok rahatlıkla oynanıyor.

Ben oynuyorum :) Full HD'de ultra ayarlarda ve sadece HD 6670 ile :D AA gibi özellikler kapalı tabi ve öyle 30-40 fps değil. Ama Battlefield 3'ü Full HD'de ultra ayarlarda rahatça açar diyebilirim. GTA 4 mevzusu biraz sıkıntılı zira ilk olarak konsol oyunu olarak üretilip sonradan Pc'ye uyarlandığı için sistemlere resmen acı çektiriyor :D O yüzden kesin bir şey diyemeyeceğim.

Ben Ultra'da oynuyorum 1280x1024 çözünürlük her şey dibine kadar açık ama 16x AA haşlıyor kartı o yüzden 8'e düşürdüm onu. Akasa Venom yeterli sana ve işlemciyi FX 4100 al. Performans testlerine bakma... Sen oyuncu adamsın daha az güç tüketen ve daha az ısınan daha makbuldur...

Can You Run It , minumum sistem gereksinimlerine göre bir test yapar ve genelde eski sistem sahibi olanların kullanması gereken bir araçtır. Bu sistem zaten her türlü oyunun minimum sistem gereksinimlerini karşıladığı için o siteyi kullanması pek doğru değil. Ayrıca arada sırada yanlış ölçümler de yapıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı