Sapphire ekran kartları iyi midir?

Ercan Çankaya

Hectopat
Daha fazla  
Sapphire R9 380 NITRO Dual-X 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

Bilgisayar almayı düşünüyorum. Bu ekran kartı ıyı mıdır yoksa asus msi gibi markalara mı yöneliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sapphire sosyal de önerilmiyor. Isınma sorunu varmış sanırım. Ben sosyal'in önerisi ile MSI tercih ettim. Daha ilk defa aldım. Çok memnunum açıkçası. :) Öneririm.

Arkadaşım şimdi ben başka forumların linkini atmak istemiyorum o yüzden sana şöyle söyliyim. Gta 5 ultra ayalarda %50 fan kullanımında sessiz bi şekilde 70 derceye geliyor buda harika bir soğutması olduğu anlamına gelir ben ondan almayı planlıyorum.

Arkadaşım şimdi ben başka forumların linkini atmak istemiyorum o yüzden sana şöyle söyliyim. Gta 5 ultra ayalarda %50 fan kullanımında sessiz bi şekilde 70 derceye geliyor buda harika bir soğutması olduğu anlamına gelir ben ondan almayı planlıyorum.
Ben kullandım demiyorum farkındaysanız. Sosyal de önerilmiyor diyorum. Bende MSI GTX 970 aldım 2-3 derece daha serin sizin sıcaklıktan GTA 5'de. Tabi sizin kararınız benim için yorumlar değerli.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı