Sapphire Nitro+ ekran kartları iyi midir?

Üstadı'm

Decapat
Arkadaşlar bu konuda bana bilgi verin lütfen. Çoğu kişi Sapphire markası hakkında kötü yorum yapıyor peki siz ne düşünüyorsunuz Sapphire Nitro+ serisi nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Firma içerisindeki en iyi model. Diğer firmalara kıyasla da selefinde de genelde ya birinci ya da ikinci modeldir. Sapphire NVIDIA'ya da üretiyor olsaydı şayet kimse Sapphire firmasını kötülemeyecekti bence. Tavsiye ederim. Kullanıyorum çokça memnunum.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD'nin Zotac'ı diyebiliriz ama bir tık daha iyi soğutma konusunda. Bir de komple marka olarak baz almak yanlış. Model model ele alırsak daha iyi olur. 5700 serisinde en iyisidir mesela.

Bütçeniz nedir hangi ekran kartını almak istiyorsunuz ona göre yardımcı olalım
Hocam Rx 580 nitro+ aldım 2 gün sonra gelecek İnşAllah nasıl bir ekran kartıdır sorun çıkarır mı?
Bir alt sürümünü kullanıyorum ben memnunum. 2 Haftadır kullanıyorum henüz bir sorunla karşılaşmadım.
Eyvallah hocam
AMD'nin Zotac'ı diyebiliriz ama bir tık daha iyi soğutma konusunda. Bir de komple marka olarak baz almak yanlış. Model model ele alırsak daha iyi olur. 5700 serisinde en iyisidir mesela.
Peki RX 580 serisinde sapphire nitro+ nın yeri nasıldır sence?
Sapphire modelleri çok iyi bir problem yaşamadım bu zamana kadar soğutması çok iyi.
İnşAllah öyledir hocam

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı