Sapphire HD 7770 ile Battlefield 3 testi!

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
İyi forumlar herkese. Kendim HD 7770 kartına sahibim. Bu kartı almak isteyen ancak, aklında sorular oluşmuş kişiler adına videolar çekmeye başladım. Yeni bir video ile buradayım. İşte Battlefield 3 testi. Ultra, High ve Medium ayarda denedim ve değerleri aldım. İyi seyirler. 1080p tadını çıkarın. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir önceki konum : https://www.technopat.net/forum/aks...hire-hd-7770-ile-bioshock-infinite-testi.html

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS Battlefield 3'ün kendi içerisinde bulunan bir şey ya. Oyunun içindeyken konsolu açıyorsun, sonra oraya render.drawFps 1 yazıyorsun. Yukarıda beliriyor gösterge. :)

Mustafa şu saatten sonra akıllı olan kimse gidip de HD 5570 almaz. Bu bir. İkincisi, her videonun yada başlığın altına, şu oyunu şu ayarda oynuyorum bu ayarda oynuyorum, beyaz bir ışık görüyorum diye mesaj atman yetmez. Bunca zamandır yazıyorsun atıyorsun tutuyorsun da, bir videonu göremedik. Şimdi lütfen, tezlerini kanıtlayana kadar bir daha şu kart ile şu FPS de oynuyorum gibi şeyler yazmazsan sevinirim.

İyi forumlar herkese. Kendim HD 7770 kartına sahibim. Bu kartı almak isteyen ancak, aklında sorular oluşmuş kişiler adına videolar çekmeye başladım. Yeni bir video ile buradayım. İşte Battlefield 3 testi. Ultra, High ve Medium ayarda denedim ve değerleri aldım. İyi seyirler. 1080p tadını çıkarın. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir önceki konum : Sapphire HD 7770 ile Bioshock Infinite testi! | Technopat Sosyal
Bende bu kartı almak istiyorum ancak senin kartın bumuydu Sapphire Hd7770 Gddr5 1Gb 128Bit Amd Radeon Dx11.1 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar lütfen bakıp cevap verirmisin ve diğer sparçalarını söylersen çok sevinirim baya zamandır araştırıyorum bazıları iyi diyor bazılarıda beş para etmez diyor.

Sistemim imzam da mevcut. Kartın birebir aynı olacağı şeklinde bir kural yok. Madem sistem toplayacaksınız, yeni bir konu açın. Bütçenizi belirtin. Size öneri yapacaklardır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı