Sapphire HD 7950 nasıldır?

Biraz fazla Pc oynamaya alışkanım. 1 aydır felan oturmamak birşey yapamamak beni deli ediyor. Yapacak birşey bulamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu saatten sonra HD 7950'ye o kadar para verilmez.
Dediğim gibi pek pahalı birşey almak istemiyorum. Şimdi benim yerime kendinizi bir koyun. Hadi diyelim 1000 TL'lik bir kart aldım ve Pc ye taktığım anda cız etti garantiye de girmiyomuş o yüzden. Yani ne olacağı belli değil ondan onu almak istedim. Birşey söyleyin büyük ihtimalle yarın alıyorum kartı.

dediğim gibi pek PAHALI bişi almak istemiyorum şimdi benim yerime kendinizi bi koyun hadi diyelim 1000 tl lik bi kart aldım ve pc ye taktığım anda cızzz etti garantiyede girmiyomuş o yüzden yani ne olacağı belli deyil ondan onu almak istedim

beyler acil bişi deyin büyük ihtimalle yarın alıyorum kartı
senin işlemci baya düşük kardeş sana önerceğim kartı bence tak fiyatı iyi ve iş görür diğerleri zor darboğaz yaşarsın çok rahatlıkla :)
Msi Gtx750Ti Twin Frozr Gaming Gddr5 2Gb 128Bit Nvidia Geforce Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
veya
Sapphire R7 260X Gddr5 2Gb 128Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
hangisi kafana yatarsa grafik benim için önemli değil dersen bunlardan birilerini al bunlar bile medium-high arası açar oyunları bu kartlar bile :)

senin işlemci baya düşük kardeş sana önerceğim kartı bence tak fiyatı iyi ve iş görür diğerleri zor darboğaz yaşarsın çok rahatlıkla :)
Msi Gtx750Ti Twin Frozr Gaming Gddr5 2Gb 128Bit Nvidia Geforce Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
veya
Sapphire R7 260X Gddr5 2Gb 128Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
hangisi kafana yatarsa grafik benim için önemli değil dersen bunlardan birilerini al bunlar bile medium-high arası açar oyunları bu kartlar bile :)
Darboğaz derken ? Tam olarak açıklar mısın ?

darboğaz derken ? biraz açıklar mısın tam olarak açıklar mısın ?
bak darboğaz olayı şudur diyelim bi işlemci bunun kaldırcağı ekran kartı hd 7950 olsun diyelim eğer sen buna 7970 takarsa bu karttan verim alamazsın ya donmalar olur ani fps düşüşleri olur her türlü sıkıntıyı çekersin .Bide pc eskiymiş yanınada highpower eco 500w alırsan iyi olur ben onu şuan kullanıyorum :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı