Sapphire HD6850 sisteme işlemci tavsiyesi

melik bakar

Hectopat
Daha fazla  
Asrock N68C-S UCC anakart var elimde. Bu anakart için işlemci arıyorum. Sunu buldum AMD Athlon II X4 640 işlemci. Aslında daha yüksek işlemciler takılabiliyor ama benim bütçem de 80 100 arası olduğundan ikinci el anca bunu bulabildim. Ekran kartım başlıktaki HD6850, buna darboğaz yapar mı acaba? Tek derdim BF4 multiplayer oynarken 50 FPS'nin altına düşüp beni oyundan soğutmaması.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asrock N68C-S UCC anakart var elimde. Bu anakart için işlemci arıyorum. Sunu buldum AMD Athlon II X4 640 işlemci. Aslında daha yüksek işlemciler takılabiliyor ama benim bütçem de 80 100 arası olduğundan ikinci el anca bunu bulabildim. Ekran kartım başlıktaki HD6850, buna darboğaz yapar mı acaba? Tek derdim BF4 multiplayer oynarken 50 FPS'nin altına düşüp beni oyundan soğutmaması.

Elimdeki İntel Core i5 2400 3.1GHZ işlemciyi ATI HD6850 ile kullanıyorum. Yakında sistem değiştirmeyi düşündüğüm için istersen satabilirim. Fiyatı 250-300 yazıyor internette.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı