Sapphire HD7770 GHz Edition Kullanıcı Testi

hakean

Hectopat
Yer
Kütahya
Herkese iyi çalışmalar iyi günler. HD7770 GHz edition sahibiyim. Yeni aldım. Çok tereddüt etmiştim fakat parasının hakkını verdiğine eminim :) :)

Öncelikle kutu içeriği ile başlıyalım ...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şunu söylemeliyim gerçekten zengin bir kutu içeriği ve uygun bir boyuta sahip.
Gerek dönüştürücü apartlar gerekse çeviriciler gayet güzel düşünülmüş. Fakat ekran kartını kasaya takmadan önce kulalnılıcak vidalar unutulmuş.
Kartın kalitesi tartışılmaz bende 10/10 aldı elinize aldığınızda bile fark edebiliyorsunuz.

Özel fan ve soğutucusu hem performans sağlarken hemde sessizliğe önem veriyor.
Fps oranları ve sıcaklığıyla ilgili videoları geçen zamanda yükliyeceğim.
Şimdilik kutu içeriğini yükleyebildim. GTA:EFLC, Future soldier, TDU2 vb. oyunlarda testler çok başarılı, ısınma söz konusu bile değil. Overclock düşünmüyorum. Yetiyor artıyor bana.
Alıcakların tereddütsüz almasını tavsiye ederim ...

Evet arkadaşlar buda ilk test videom:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
;) Sana tavsiyem videoları bandicam adlı program ile çek. Fraps kadar HD video çekebiliyor, hem 10 DK çekim süresi var.

Hepinize teşekkürler. 2 keredir yüklüyorum Youtube'a ama bozuluyor. Anlamadım. BF3'ü 9800GT varken bitirdim sildim ve geri yüklemek istemyiorum ayrıca Future Soldier da çok hoşuma gitti. DX11 benchmarkları yükliyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı