Sapphire HD7850 OC 2GB Hakkında?

Sadece ısı borusunun farklı olması, ürünün sorunlu olduğuna işaret midir peki? Recep Baltaş konuyu okuyorsa ona da bir danışmak isterim açıkçası. Sorun olursa Sapphire ile nasıl iletişime geçebilirim?

Nedensiz değiştirme hakkına sahipsiniz. Ancak 2. ürünü değiştiremiyorsunuz servis raporu istiyorlar. Ben onları ikna edip 2.'yi iade ettim. 3. PC'yi aldım. Yani başka bir ürün aldığınız da bir sorun çıkarsa böyle saçmalıklarla uğraşıyor sizi Vatan.

NOT:İade ettiğiniz ürünün parasını vermiyorlar. Hediye çeki veriyorlar ürünün değeri kadar.

Şöyle ki ben laptop kullanıcısıydım, laptop' ımı baya bir kullandım; ancak laptop' ım bozuldu ve sistem yapmak için parça toplamaya başladım 4-5 parçasını topladım. Deneme fırsatım olmadı maalesef.

Yerinde olsam Sapphire'nin 7800 serisine yaklaşmazdım. Diğer markaların modellerinde de sorunlara rastlanabiliyor ama çoğunluğunu Sapphire oluşturuyor.
Başarılı bir seri olmadığı söylenebilir. Kalitesinden ve hizmetinden emin olduğun markalara ( Asus ) yönel, 1 hafta geçmemişken. Aynı fiyata veya biraz daha ekleyerek, ASUS'un kartlarına yönelin derim.

Resmi sitesindeki fotoğraflarla karşılaştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öneriniz için teşekkür ederim; fakat kart sorunlu seriden mi yoksa değil mi onu bilmiyorum şu an. Bütçeyle alakalı bir durum var. O yüzden bu markaya yöneldim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bitti o sorunlar artık. Yok öyle bir şey. Sadece Sapphire HD 7870 OC'de sıkıntı vardı o da değiştirildi zaten.

Sapphire resmi sitesinde ve Vatan' da görseller aynı; ancak bana verilen üründe sadece ısı borusunun şekli farklı. Bu sebepten dolayı öğrenmek istemiştim.

Şu yok arkadaslar diyenlere ekran kartimi satabilirim geri aldigimda gayette var kardes urunun spu nosuna ve a/n numarasina bak... Mesela bu arkadasta senin gibi turkiyeden vatanin elinde hala sorunlu kartlar var 7850 icin onaylanmis bir hatali yapim aciklamasi da yok bu yuzden degisim icin sansin 7 gunden sonra sifira yakin Hd 7850 1gb Black Screen linkte de gorebilcegin gibi sadece 3 D mark testine sokuyorlar ve bu testte black screen olmuyor bizzat kendi kartimda test ettim sorun sadece oyunlarda ve belirsiz araliklarla olusuyor sen fanboylari dinleme ben dinledim aldim pismanim git pasa pasa asus al bozulsa bile en azindan bir oyun kullanarak test edeceklerine emin ol :) adam 2 kere yollamis ikisinde de oyunda test yok 3d mark o da masaustu full screen bile yapmiyorlar bnce :) uzak dur sapphire 78xx serisinden yanmada ugrasmada ne geregi var...

- - - Güncellendi - - -

http://www.sapphireforum.com/showthread.php?30866-Important-Information-Regarding-7870-and-quot-Black-Screen-quot-issues bu linkte sadece O.C. Versiyonda hata var diyenlere gelsin :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı