Sapphire Nitro R9 380 Fan Dönmeme Sorunu

OgiClk

Kilopat
Daha fazla  
Ben bu ekran kartını 05.11.2015 tarihinde aldım aldığım andan itibaren fan dönemem sorunu vardı MSİ Afterburner ile fanlar döndü ama bazen o bile çalıştırmıyordu. Biraz üşendiğimden biraz da eşekliğimden kartı geri götürmedim.

Ekran kartının iki fanı da ısı ne kadar yüksek olursa olsun dönmüyor. Yabancı sitelerde çözüm yazmışlar fakat ingilizcem iyi olmadığı için anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim. Fanların dönmesini hiçbir şey engellemiyor, kablolar takılı.

Dosya Ekleri

• v2-79657_medium.jpg
    v2-79657_medium.jpg
    24 KB · Görüntüleme: 81
Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığın zaman iade edip, yenisini alıcaktın veya değişim talep edicektin. Malesef servis yolu gözükür sana. Bilgisayarı kaptıp, biosa gir, o zaman dönücek mi bak. Arıdan sistem bilşenlerinide marka model belirt. Büyük ihtimal servise gitmen gerekicek.

Aldığın zaman iade edip, yenisini alıcaktın veya değişim talep edicektin. Malesef servis yolu gözükür sana. Bilgisayarı kaptıp, biosa gir, o zaman dönücek mi bak. Arıdan sistem bilşenlerinide marka model belirt. Büyük ihtimal servise gitmen gerekicek.
ya zaten sapphire e mail attım servise gidin dedi direkt.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı