Sapphire Nitro+ RX 470 4 GB Mining Edition alınır mı?

Bütçe
1800

oyun oglanı

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, sizce bu kart alınır mı? Günde 12 saat oyun oynarım duyduğuma göre MOSFET'leri eksikmiş sorun çıkartır mı?

Model:

Oyun için değil bu kart. Adı üstünde mining için. Mosfetler eksik. Bir yığın arızalı kart gördüm bu Mining Edition serisi.
En basitinden bir video atayım izlersin;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun için değil bu kart. Adı üstünde mining için. MOSFET'ler eksik. Bir yığın arızalı kart gördüm bu mining Edition serisi.
En basitinden bir video atayım izlersin;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cevabın için teşekkür ederim. Başka düşüncesi olan yok sanırım.

Dostum adından belli zaten Mining Edition diyor oyun için sırf fiyatı uygun diye alırsan üzülürsün.

Bütçe neydi yardımcı olmaya çalışabiliriz.

Dostum kusura bakma geç yazıyorum, kart araştırıyordum fakat bu bütçeye şu anda gerçekten hiçbir kart yok daha doğrusu almaya değecek kart yok. (Bende senin gibi geç kalanlardandım 1 ay önce get ile 1600₺ ye 1060 Dual buldum ama şuan aşırı artmış)

İlla almak istiyorum dersen sana GTX 1060 öneririm yalnız biraz kovalamaca yapman gerekecek, benim sana tavsiyem R5 3400G alıp APU idare etmen veya 3600ü satıp Ryzen 7 4750G alman olacaktır.

R7 alırsan ileride 3060a kadar kart takabilirsin.

Dostum kusura bakma geç yazıyorum, kart araştırıyordum fakat bu bütçeye şu anda gerçekten hiçbir kart yok daha doğrusu almaya değecek kart yok. (bende senin gibi geç kalanlardandım 1 ay önce GET ile 1600₺ ye 1060 Dual buldum ama şu an aşırı artmış)

İlla almak istiyorum dersen sana GTX 1060 öneririm yalnız biraz kovalamaca yapman gerekecek, benim sana tavsiyem R5 3400G alıp APU idare etmen veya 3600ü satıp Ryzen 7 4750G alman olacaktır.

R7 alırsan ileride 3060a kadar kart takabilirsin.

Cevabın için teşekkür ederim. İşlemcimi 1200 TL'ye satabilirsem 800 TL eklemem gerekecek, peki 800 TL'ye değecek mi?

Hocam bugün RX470 Nitro mining Edition sattım. 3 senedir kahrımı çekti. Yeri geldi yandık yeri geldi driverimiz sorun yarattı. Ama bugün ayrılma vakti geldiğini anladık. İşin şakası bir yana hiçbir oyunda üzmedi beni OC BIOS atmıştım. Sıcaklık sorunu vardı. Ama RX4570 Armor performansındaydı. Oyun için alacaksan MSI modellere bak derim yoksa 85 derecelere çıktıkça bir odayı havalandırman lazım olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı