Sapphire Nitro+ RX 5700 XT için 600Watt yeterli mi?

xDizZzy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar cidden cahil olduğumdan dolayı Sapphire Nitro+ RX 5700 XT için 600Watt aldım. 1 yıl bile yetse olur sadece yeter mi onu söyleyin. 1 yıl için yeter mi? 1-1.5 yıl.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar cidden cahil olduğumdan dolayı Sapphire Nitro+ RX 5700 XT için 600Watt aldım. 1 yıl bile yetse olur sadece yeter mi onu söyleyin. 1 yıl için yeter mi? 1-1.5 yıl.
PSU modeli nedir? Sorunun cevabı burada.

Cahillik değil fevri davranmak diyelim. Forumun %20'si sizin kendinize dediğiniz şekilde yaşıyor ve kabullenmiyor ama işte. 🙂🙂

Minimum 600 Watt öneriliyor zaten, PSU pil gibi değil, bir süre sonra verimliliğinin bir kısmını kaybetse bile sorun olmayacaktır.
Yeterlidir. Kaliteli bir modelse yıllarca gidecektir. 1-1,5 yıl şeklinde düşünmeyin.

Kendileri minimum 600 Watt demiş. Ve de arkadaşın dediği gibi kaliteliyse yıllarca götürür.

Dosya Ekleri

• 4DBEB8B1-6B1E-4D8A-AF63-9870B0E9F554.png
    4DBEB8B1-6B1E-4D8A-AF63-9870B0E9F554.png
    12,5 KB · Görüntüleme: 24
Minimum 600 Watt öneriliyor zaten, PSU pil gibi değil, bir süre sonra verimliliğinin bir kısmını kaybetse bile sorun olmayacaktır.
Yeterlidir. Kaliteli bir modelse yıllarca gidecektir. 1-1, 5 yıl şeklinde düşünmeyin.

Markası Cooler Master Masterbox MB501L 600W Carbon dizayn midt ATX kasa 80 Plus iyi midir?
PSU modeli nedir? Sorunun cevabı burada.

Cahillik değil fevri davranmak diyelim. Forumun %20'si sizin kendinize dediğiniz şekilde yaşıyor ve kabullenmiyor ama işte. 🙂🙂

Markası Cooler Master Masterbox MB501L 600W Carbon dizayn midt ATX kasa 80 Plus iyi midir?

Tamam sorun yok, içindeki PSU iyi denebilecek düzeyde. Gönül rahatlığıyla yıllarca kullanabileceğinizi düşünüyorum.
Hocam şu konuda yanlış mıyım? Bir ara bakmıştım. Minumum olarak önerilen değer bile(iyi bir PSU için) aslında hayli hayli yetecek düzeyde oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı