Sapphire Nitro RX 580 PC alınır mı?

5 senede çok ben parça degisecem tabikide şuan eğer alırsam yaza doğru çalışınca parça değişip değişip gidecem 3 4 yıl idare etse iyidir stabil sekilde
4 yıl ideal ama stabiline bir şey diyemem. 4 yıl sonra çok eski bir kart gözüyle bakılacak ve oyun dünyası her geçen gün daha da değişiyor.

4 yıl ideal ama stabiline bir şey diyemem. 4 yıl sonra çok eski bir kart gözüyle bakılacak ve oyun dünyası her geçen gün daha da değişiyor.
Ok çok sağol son birşey diyeceğim
Ben şimdi alayimmi bekliyeyimmi sana göre?
Birde anakarti sonraki nesiller için iyimi mesela ryzen 7 veya 5 3600 takarsam desteklermi 2060 2070 gibi ekran kartları desteklermi ikisinide cevaplarsan sevinirim

Ben bekle diyorum ama yeni nesilde fiyatlar ne olacak, piyasa düzelse ne kadar düzelecek bir garantim yok. Karantina çok daha uzayabilir ve insan dolayısıyla bilgisayar istiyor zaten :). Anakartın Ryzen 5 3600 için OC bile yapılabilen bir anakart ve okuduklarıma göre yeni çıkacak AMD işlemcileri destekleyecekmiş. Rtx 2070 de takılabilir. Eğer alacaksan şimdiden hayırlı olsun, inşallah pişmanlık yaşamazsın :)

Ben bekle diyorum ama yeni nesilde fiyatlar ne olacak, piyasa düzelse ne kadar düzelecek bir garantim yok. Karantina çok daha uzayabilir ve insan dolayısıyla bilgisayar istiyor zaten :). Anakartın Ryzen 5 3600 için OC bile yapılabilen bir anakart ve okuduklarıma göre yeni çıkacak AMD işlemcileri destekleyecekmiş. Rtx 2070 de takılabilir. Eğer alacaksan şimdiden hayırlı olsun, inşallah pişmanlık yaşamazsın :)
Kardeşim gerçekten çok sağol yardımın için ben bu PC yi şimdi almasam bile en fazla bütçem 6k falan 6k ya yeni nesil PC alabilirmiyim ki bence 10.nesiller o kadar ucuz olmaz

Kardeşim gerçekten çok sağol yardımın için ben bu PC yi şimdi almasam bile en fazla bütçem 6k falan 6k ya yeni nesil PC alabilirmiyim ki bence 10.nesiller o kadar ucuz olmaz
10.nesil hiç ucuz olacağını zannetmiyorum zaten :) . 6k bütçe ile 1660S ile güzel bir sistem kurabilirsin şimdi almayı planlıyorsan.

5 sene çok uzun bir süre :D
Yok haklı 4 5 sene götürür
Bence 6k ile güzel bir şeyler yapılabilir ama ileri için de kesin bir şey diyemiyorum. Şimdi bir şey söylerim ileride tersi çıkar rezil olmayalım 😅
Aynen haklisin sağol en iyisi alacam zaten ben 3 4 aya para biriktirip 2k lık masraf yaparim ondaki parçalarida satıp daha iyisini alırım 🙂🙂çünkü sıkıntıdan ve çöp bi laptopda CS gibi oyunların kasmasindan biktim😄

Zaten bütün parçalar güzel, anakart yükseltmeye yönelik. İşlemci güzel, ileride de duruma göre ekran kartı değişilebilir.

Geri
Yukarı