Çözüldü Sapphire Nitro+ RX 6650XT WattMan hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JuhaBach

Decapat
Kart henüz 3 günlük, oyunlarda sürekli WattMan hatası alıyorum. Herhangi bir UV, OC vs. yok ve varsayılan ayarlarda kullanıyorum. Çözümü var mıdır?

Kart henüz 3 günlük, oyunlarda sürekli WattMan hatası alıyorum. Herhangi bir UV, OC vs. yok ve varsayılan ayarlarda kullanıyorum. Çözümü var mıdır?

Hocam PSU yetersiz olabilir, RAM'den dolayı olabilir ek olarak sürücü arayüzündeki yaptığınız bir değişiklik sonucu olabilir. WattMan hatası genelde bunlardan oluyor.

Hocam PSU yetersiz olabilir, RAM'den dolayı olabilir ek olarak sürücü arayüzündeki yaptığınız bir değişiklik sonucu olabilir. WattMan hatası genelde bunlardan oluyor.
PSU'm HighPower 600W Gold, Metro Exodusta tık etmiyordu kart o kadar ağır bir oyun olmasına rağmen ama Sekiro'da daha menüde Wattman yiyorum.

Diğer sistem bileşenleri ne?
İşlemci: R5 3600
Ram: PNY XLR8
PSU: High Power 600W Gold
SSD: PNY CS900
Anakart: MSI B450M-A

PSU'm HighPower 600W Gold, Metro Exodusta tık etmiyordu kart o kadar ağır bir oyun olmasına rağmen ama Sekiro'da daha menüde Wattman yiyorum.

İşlemci: R5 3600
Ram: PNY XLR8
PSU: High Power 600W Gold
SSD: PNY CS900
Anakart: MSI B450M-A

Şu testi yapar mısın?

Şu testi yapar mısın?

Tesy başlamıyor, şöyle bir hata alıyorum. Eksiksiz yaptım yazanları
IMG_20230728_193959.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı