Satılık Sapphire Nitro+ RX 6700XT

• Konuyu başlatan ESY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 576
Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

ESY

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıktaki ekran kartım satılıktır. Mining falan yaparım diye aldım ama pek uğraşasım gelmedi. Tek ekran kartıyla elle tutulur bir gelir elde etmek zor geliyor.
Sapphire Nitro+ modelidir ve Hepsiburada üzerinden 1 ay önce alındı. 23 ay garantisi devam ediyor. Valorant, LoL ve TFT oynadım. Mining yapmadım desem yeridir 1-2 gün denedim sadece.
Fiyat 11950 TL ve sahibinden üzerinden param güvende ile satış yapıyorum.
Nitro+ RX 6700XT (1 AYLIK TR ÜRÜNÜ) 23 AY GARANTİLİ - AMD Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 1018255169

Güvenebilirseniz havale sonrası kargo da yapabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Param güvene satıcıyı değil tamamen alıcıyı korumak üzerine. Size kalmış ancak ben param güvende ile satış yapmazdım açıkçası.
Ne gibi bir sıkıntı çıkabilir ki?

En basitinden alıcı ekran kartına zarar verebilir ve sonra bozuk deyip geri gönderebilir. Sahibinden buna karşı hiçbir önlem almıyor, tamamen güven meselesi.

Yani onu bende düşündüm ama neden biri gelip benim sattığım ürünü alıp bozmakta uğraşsın gibi düşündüm açıkçası.

Yani onu bende düşündüm ama neden biri gelip benim sattığım ürünü alıp bozmakta uğraşsın gibi düşündüm açıkçası.
Siz yine de kendi kartınızın seri numarasını kaydedin bir yere. Sizin kartı alıp yerine bozuk bir kart ile iade yapılabilir.

3 gün boyunca kart alıcıda kalacak. Bu süre zarfında istediği gibi hareket edip sonunda işlemi iptal edebilir. "Niye?" diyorsunuz ama bu olur. Kartınızın sürekli el değiştirmesi güzel olur muydu?

O sadece bir örnek. Yani senin kartı alıp içine hurda bir kart koyup geri de gönderebilir.

Siz yine de kendi kartınızın seri numarasını kaydedin bir yere. Sizin kartı alıp yerine bozuk bir kart ile iade yapılabilir.
Kart çalışır haldeyken video çekerek alıcının isim soyisim ve satış tarihini söylersem ve seri numarasını kaydedersem bozuk denemez bence.
O sadece bir örnek. Yani senin kartı alıp içine hurda bir kart koyup geri de gönderebilir.
Vidalar üzerinde garanti bandı var ve yollamadan videoya alıyorum. Herşeyi düşündüm umarım bi sorun olmaz.

Kart çalışır haldeyken video çekerek alıcının isim soyisim ve satış tarihini söylersem ve seri numarasını kaydedersem bozuk denemez bence.
Bunlar yine adli süreçleri doğuracak işte. Bu tür konularda da Sahibinden yardımda bulunmuyor. Siz sorumlusunuz. O yüzden ekran kartında elden satış, anlık test ile elden satış en iyi yöntemdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı