Sapphire Pulse 5700XT Model Ekran Kartın Bir Sorunu Var Mı?

coolboy11

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaslar bütcem 3800 TL maksimum. N11'de şu an 3700TL'ye Sapphire Pulse modeli var 5700XT'nin. Sizce şu an 5700XT'nin mevcut bir sorunu var mıdır? Tercih edilmeli mi? Ne tercih edilmeli?

Valla bende aynı durumdaydım. Hem fiyatı uygun hemde 2070-2070 Super gibi performans veriyor. Sapphire 'de güzel marka sözüm yok. 5700 XT almayı düşündüğüm sıralarda acaba 5700 'e mi yönelsem dedim hatta, çünkü arada fiyata değer bir performans farkı yok bakarsan. Her neyse, yorumlara bakayım dedim ve baya sıkıntı yaşayan insan gördüm. Kimisi undervolt yaparak çözüm bulmuş, kimisi güncelleme bekliyor vs. derken bir gözümle ikinci el 2060 super arıyordum. 3600 TL 'ye Hepsiburada 'da MSI 2060 Super Armor O.C. listelendi ve bana da çok cazip geldiği için aldım. AMD tamam daha güçlü, RTX ve DLSS aşırı önemli değil ama AMD şu anda şans. Kimse kusura bakmasın 3500-4000 'TL para harcayıp risk almaya değmez. Bence indirimlerden Nvidia düşürmeye bak. Kartı aldım ayrı konu, tüm parçalarım gelmediği için şu anda kart kutusunda yatıyor. ❤

Ara ara tüm teknoloji sitelerini gez, ucuz bulunca al. Cuma akşamları incehesap.com 'un gaming gecesi var. Sağlam indirimler oluyor.

Vallahi bende aynı durumdaydım. Hem fiyatı uygun hem de 2070-2070 Super gibi performans veriyor. Sapphire'de güzel marka sözüm yok. 5700 XT almayı düşündüğüm sıralarda acaba 5700'e mi yönelsem dedim hatta, çünkü arada fiyata değer bir performans farkı yok bakarsan. Her neyse, yorumlara bakayım dedim ve bayağı sıkıntı yaşayan insan gördüm. Kimisi undervolt yaparak çözüm bulmuş, kimisi güncelleme bekliyor vs. derken bir gözümle ikinci el 2060 Super arıyordum. 3600 TL'ye Hepsiburada'da MSI 2060 Super Armor O.C. Listelendi ve bana da çok cazip geldiği için aldım. AMD tamam daha güçlü, RTX ve DLSS aşırı önemli değil ama AMD şu anda şans. Kimse kusura bakmasın 3500-4000 'TL para harcayıp risk almaya değmez. Bence indirimlerden NVIDIA düşürmeye bak. Kartı aldım ayrı konu, tüm parçalarım gelmediği için şu anda kart kutusunda yatıyor. ❤

Ara ara tüm teknoloji sitelerini gez, ucuz bulunca al. Cuma akşamları incehesap.com'un Gaming gecesi var. Sağlam indirimler oluyor.

Bir tane 10gün önce Vatan'dan bilgisayardan alınmış MSI tri frozn RTX 2070 buldum 3700TL'ye acaba hangisini tercih etmeliyim? RTX NVIDIA'da problem yasayan cok fazla yok ama şu an AMD tarafında sorunlar çözüldü mü çözülmedi mi bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı