Sapphire Pulse RX 6600 The Callisto Protocol'de 77 derece normal mi?

Ar0x

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhaba, Sapphire Pulse RX6600 ekran kartına sahibim. The Callisto Protocol'de %99 kullanımda kartın sıcaklığı 77 derecelerde, hotspot ise 93-94 derece. Bu değerler bir sıkıntı çıkarır mı? Fanları hızlandırmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Sapphire Pulse RX6600 ekran kartına sahibim. The Callisto Protocol'de %99 kullanımda kartın sıcaklığı 77 derecelerde, hotspot ise 93-94 derece. Bu değerler bir sıkıntı çıkarır mı? Fanları hızlandırmalı mıyım?
80'i geçmediği sürece bir sıkıntı yok gibi, fakat içinize sinmiyor ise fanları hızlandırabilirsiniz.

Hocam bende aynı kartı kullanıyorum zaten sessiz çalışıyor yani sıkıntı yok.

Kasan havadar bi kasa değilse normal çok rahatsız ediyorsa kasanı değiştirmelisin .

Kasa modeli nedir? Hava akışı iyi olan bir modelse biraz yüksek. Daha da düşük olabilir ama yine de ortalama değerler.

Kasan havadar bi kasa değilse normal çok rahatsız ediyorsa kasanı değiştirmelisin .
Kasa modeli nedir? Hava akışı iyi olan bir modelse biraz yüksek. Daha da düşük olabilir ama yine de ortalama değerler.
Kasam : Aerocool CS-107

Kasan havadar bir kasa değilse normal çok rahatsız ediyorsa kasanı değiştirmelisin.

Beni çok rahatsız etmiyor sadece uzun vade de sorun çıkarır mı? Onu merak ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı