İnceleme Sapphire Pulse RX 6700 10 GB inceleme

Aynı kartı kullanıyorum bf5 te en yüksek ayarlarda bu şekilde değerler kasadan dolayı sanırım çok ısınmıyor yanlız coil whine sorunu var perf. etkilemiyor ama bu sesi sevmiyorum iade edeceğim bilerek ısıması için fanları 1000rpm e sabitledim onda bile Max sicaklik 70 gördü kart ısındığı zaman vızlama sesi azalıyor keşke hep aynı şekilde kalsa

Dosya Ekleri

• IMG_20230125_002111.jpg
    214,9 KB · Görüntüleme: 96
Merhabalar, elimde Ryzen 5 2600 ile kullanıyorum ve çok sık Wattman hatası alıyorum acaba işlemci kaynaklı alıyor olabilir miyim Wattman'i?

Merhaba, elimde Ryzen 5 2600 ile kullanıyorum ve çok sık WattMan hatası alıyorum acaba işlemci kaynaklı alıyor olabilir miyim WattMan'i?

Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Deprem de hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet yakınlarına sabır diliyorum. Aynı kartı Ryzen 5 5500 ile kullanıyorum WattMan hatası hiç yaşamadım. İşlemciden kaynaklı olacağını sanmıyorum açıkçası...

Hocam selam, ekran kartı ve işlemci birlikte nasıl performans sağlıyor 1080p olarak? Memnun musun genel izlenimlerini paylaşabilir misin?

Hocam selam, ekran kartı ve işlemci birlikte nasıl performans sağlıyor 1080p olarak? Memnun musun genel izlenimlerini paylaşabilir misin?
A selam. Kanka memnunum gayet güzel performans veriyor işlemcim ve ekran kartım şimdiye kadar sorun çıkarmadı çok şükür. Ancak canımı sıkan bir olay var çözümü ne yazikki kimse bilmiyor amd ve nvidia kullanan çoğu kişi yaşıyor bu sorunu. Sorun - mesela ets2 de bi kaç metre ilerisi ŞERİT çizgileri ve bariyer ler titriyor ne ayar yaparsam yapayım çözemedim. Bunlar dışında sistem güzel işliyor

Çoğu konuda bu işlemci ve ekran kartının darboğaz yapacağını falan okudum içime bir kurt düştü. Geçen hafta sipariş verdim ben de aynı sistemden çünkü bir sormak istedim.

Çoğu konuda bu işlemci ve ekran kartının darboğaz yapacağını falan okudum içime bir kurt düştü. Geçen hafta sipariş verdim ben de aynı sistemden çünkü bir sormak istedim.
Darboğaz söz konusu değil için rahat olsun. Hayırlı olsun güle güle kullan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…