Elektronik Sapphire Pulse RX 6700 6,559 TL

324720

Hectopat
Vatan Bilgisayar'ın Web'e Özel seçili ürünlerinde %15 indirim kampanyası ile Sapphire RX 6700 Pulse şu an tam 6,559,45 ₺.

Vatan Bilgisayar Web'e Özel seçili ürünlerinde %15 indirim kampanyasına gitmek için tıklayın.

Çok iyi fiyat ama ısınır
Bende RX 6700 XT olan modeli var hava akışı kötü olan bir kasam var (Vento VG04F) yüksek ayarlarda 70'i geçmiyor.

Hava akışı iyi bir kasaya geçtiğimde bakalım nasıl olacak bir değişiklik olacak mı :D

Bende ASUS RX 6600 var overclocklu kullanıyorum 63 üstü görmüyor ama o karta OC yapma şansın yok
ASUS Dual daha iyi bir soğutmaya sahip o yüzden sıcaklık değerleriniz daha iyi.

Kanka üsteki adam 75 gördüm diyor sen 60 diyorsun hanginize inanıyım
Kasanın hava akışına göre değişir. Zaten 75 derece gördüm diyen arkadaş saatlerce yük altında kaldığındaki sıcaklık olduğunu belirtmiş. Soğutması gayet iyi bu kartın gördüğüm kadarıyla. Ortalama hava akışı olan kasalarda 67-68 falan görür maksimum.

Kasanın hava akışına göre değişir. Zaten 75 derece gördüm diyen arkadaş saatlerce yük altında kaldığındaki sıcaklık olduğunu belirtmiş. Soğutması gayet iyi bu kartın gördüğüm kadarıyla. Ortalama hava akışı olan kasalarda 67-68 falan görür maksimum.
Hocam doğru söylüyor kasanın hava akışına göre değişiklik gösteriyor.

Geri
Yukarı