Satılık Sapphire R7 240 2GB 128 bit ekran kartı

Kutusunu bulamadım ama garanti belgesi ve faturasını gönderiyorum. Ufak paralar için pazarlık yapmayı sevmem 130'dan 120'ye inmiştim anlaşmak adına 110 liraya iniyorum. (Kargo sizden) siz de aynı hasasiyeti gösterip bana dönüş yapın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kutusunu bulamadım ama garanti belgesi ve faturasını gönderiyorum.Ufak paralar için pazarlık yapmayı sevmem 130'dan 120'ye inmiştim anlaşmak adına 110 liraya iniyorum (kargo sizden) siz de aynı hasasiyeti gösterip bana dönüş yapın.

Hocam bir yerden daha haber bekliyorum, sizden büyük ihtimalle alacağım. Bu telefon numarası size ait değil mi?

0 505 643 15 16

Whatsapp'tan konuşalım ayrıntıları. (Hangi kargo vs.)

Fiyat gerçekten uygunmuş. 110 TL'ye göre iyi bir kart bence :)

Hocam etrafınızda MNG kargo var mı?
Evet var.

Ekran kartını almayacaksanız eğer alıcısı var, siz daha önce yazdığınız için bekletiyorum.1 haftadır neyi bekliyorsunuz merak ettim.Almayacaksanız dönüş yapın ben de ona göre hareket edeceğim.

Evet var.

Ekran kartını almayacaksanız eğer alıcısı var, siz daha önce yazdığınız için bekletiyorum.1 haftadır neyi bekliyorsunuz merak ettim.Almayacaksanız dönüş yapın ben de ona göre hareket edeceğim.

Kusura bakmayın, saçma sapan nedenlerden ötürü üst üste ban yedim. Bu yüzden cevap yazamadım.

Arkadaşa satabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı