Sapphire R7 250 için 300W PSU yeterli mi ?

Hayır 2side dual channel olarak 800 mhz'de çalışacaktır.Anakart desteği ile alakası var Mhz nin sizin anakartınız en fazla 1066 mhz destekliyor.

Evet sorunsuz çalışır ram. Ancak sapphire sitesinde
  • 400 Watt Power Supply is required.
Yeni 400 watt güç kaynağı gerekiyor yazıyor. Ama ben yeterli olacağını düşünüyorum.

Evet sorunsuz çalışır ram. Ancak sapphire sitesinde
  • 400 Watt Power Supply is required.
Yeni 400 watt güç kaynağı gerekiyor yazıyor. Ama ben yeterli olacağını düşünüyorum.
Evet az önce bir arkadaş yorumunda dandik bir psu ile bu 300 w lık bir psu ile çalıştırmış. Ben de çalıştırabilirim diye umut ediyorum o kadar yüksekte masraf yapma istemiyorum çünkü 2-3 yıla oyun pc si toplayacağımdan dolayı sadece idare etsin oyunları akıcı bir şekilde açsın amaç bu.

Zaten düşük çözünürlükte ve düşük ayarlarda oyun oynayacağınız için güç tüketimi de orantılı olacaktır. 300 watt bence yeterli gelir.

Yeterli gelir ama garanti veremem, ben r7 250 çalıstırdım. Tabi sorun çıkarsa içinizden beni geçirmeyin. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı