SAPPHİRE R7 250X ve İNTEL Xeon E5450 GTA 5 Performansı

umt81

Kilopat
Daha fazla  
İNTEL Xeon E5450 işlemci aldım ve işlemcim elime ulaştığı zaman SAPPHİRE R7 250X ekran kartı alacağım...

İNTEL Xeon E5450 işlemci
SAPPHİRE R7 250X ekran kartı
4GB RAM ile GTA5 oynayabilir miyim?

O işlemci için İntel'in kendi sitesinde önerilen müşteri fiyatı 969$ paranızı çok iyi bir biçimde ziyan etmişsiniz tebrik ederim. Ayrıca işlemcinin durumu ''End of Life''.

O işlemci için İntel'in kendi sitesinde önerilen müşteri fiyatı 969$ paranızı çok iyi bir biçimde ziyan etmişsiniz tebrik ederim. Ayrıca işlemcinin durumu ''End of Life''.
O işlemciyi şuan 969 dolara satanı dövüyorlar bizim burada. EOL işlemcinin tam fiyatına satılmasını beklemen de ayrı bir tuhaflık.

@108971 Zeka pırıltısı...
Ben sizi şahsen anlayamıyorum. Eski bir işlemci olduğunu söylüyorum ve piyasa fiyatının 969 dolar olduğunu ve bunun İntel'in sitesinde yazdığını söylüyorum. Hiç bir yerde fiyat araştırması yapmadım İntel sitesi dışında ve siz beni topa tutuyorsunuz tebrik ederim.

Arkadaşım bir işlemciden ne bekliyorsun? Ayrıca bu kadar ucuzlamış iken. Hala çalışıyorsa "End Of Life" olmuyor. Sadece teknik desteği bitiyor. Ayrıca bende arkadaşım için E5440 getirttim. Gayet de mis gibi işlemci. 4 Gerçek çekirdeği var. Çoklu çekirdek isteyen oyunlarda rahatlık içerisinde oynayabilecek. Daha ne? Ayrıca belirteyim bu işlemciler Aliexpressde 50 ila 80 TL arası satılıyor. Fiyatına göre gayet iyi bir platform.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı