Sapphire R7 370 oyunlarda FPS düşmesi sorunu

Ravenol

Kilopat
Daha fazla  
  • DDU ile bütün driverleri silip yükledim. Fakat sorun devam ediyor.
  • İşletim sistemi Windows 8.1. Oyunlarda ani FPS düşmesi, kasmalar oluyor.
  • Sorun nereden kaynaklı bilmiyorum ama artık işkence derecesine ulaştı. Oyunlar oynanmaz hale geldi.
  • LOL'de + 200 FPS Overwatch'de +80 FPS alırken bir anda 25-30 FPS'ye düşüyor ve yükselirken kasmalar meydana geliyor.
  • Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne alakasi var ? Ayni karti kullaniyorum performans sıkıntısı yok. İsi olarak 68'i gecmedi. Her durumda Sapphire urunlerini asağilayin zaten !

Ne alakasi var ? Ayni karti kullaniyorum performans sıkıntısı yok. İsi olarak 68'i gecmedi. Her durumda Sapphire urunlerini asağilayin zaten !
Bu foruma @Recep Baltaş ve @Ali Güngör'den tavsiye almaya geldik. Onlar "Sapphire" tavsiye ediyor mu? HAYIR! Sapphire soğutma, performans, yazılım konusunda PowerC'nin bile gerisinde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu foruma @Recep Baltaş ve @Ali Güngör'Den tavsiye almaya geldik. Onlar "Sapphire" tavsiye ediyor mu? HAYIR! Sapphire soğutma , performas, yazılım konusunda PowerC'nin bile gerisinde.
Parası olana MSI, ASUS tavsiye edilir Sapphire'den önce. Burda belirleyici etmen bütçedir. Bütçen MSI yada ASUS'a yetmez ise Sapphire de sizi üzmez. Recep Baltaş sana zorla Sapphire alma demiyor sonuçta.

Parası olana MSI, ASUS tavsiye edilir Sapphire'den önce. Burda belirleyici etmen bütçedir. Bütçen MSI yada ASUS'a yetmez ise Sapphire de sizi üzmez. Recep Baltaş sana zorla Sapphire alma demiyor sonuçta.
RX470'e herkes deli gibi "Sapphire" tavsiye ediyor. Gerçekten rahatsız oluyorum aynı bütçeyle MSI ASUS var iken siz gidin "Sapphire" alın.

@XerTech gerçektekten çok saçma konuşuyorsun. Recep bey veya Ali bey önermiyor diye Sapphire kötü marka mı? Neden AMD'nin en büyük partneri Sapphire? AMD enayi mi gidip Sapphire ile iş yapıyor siz anca kulaktan dolma bilgilerle araştırmadan yorum yapın. Emin ol Sapphire'nin Nitro serisi MSI ve Asus kadar kalitelidir bunu rahatlıkla söyleyebilirim.

RX470'e herkes deli gibi "Sapphire" tavsiye ediyor. Gerçekten rahatsız oluyorum aynı bütçeyle MSI ASUS var iken siz gidin "Sapphire" alın.
Hocam öncelikle insanların ne alacağını siz belirleyemezsiniz. Sadece "iğneleyici olmadan" tavsiye verebilirsiniz. Sapphire Nitro modeli ile de gayet başarılıdır. Fiyat olarak da MSI ve ASUS modellerinden çoğu üründe daha uygundur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı