Sapphire R9 270x Toxic mi Powercolor R9 270x Devil mi?

Alt tarafta birkaç oyun daha var. Onlara da bakabilirsin. Genel olarak 280 önde ama 760 bazı oyunlarda 1-2 FPS ile geçiyor. Alacaksan ya GTX 760 al ya da R9 280 al. Benim önerim R9 280.
AMD Radeon R9 280 Review - Battlefield 4 Performance | bit-tech.net
Testteki R9 280 ile önerdiğiniz R9 280 arasında 150 mhz çekirdek hızı ve 200 mhz bellek hızı olaraktan fark var. Testteki kart daha güçlü. Kayda değer pek fark olmasada önerdiğiniz kart testteki fps leri vermez. Ayrıca testteki R9 270x modeli amd nin normal değerlere sahip olan ekran kartı modelidir, yani Toxic o değerlerin 7 - 9 fps daha yükseğini vermektedir. R9 280 in 3 GB ve 384 bit oluşu ileriye dönük bir kart oluşundan dolayı tercih edilme nededi olarak alınabilir. Ben performans dan ödün vermek istemediğim Toxic ve Devil arasında kaldım. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim, ayrıca bu kartıda ileriye dönük bir kart olduğu için değerlendireceğim, belki overclock ile istediğim değerlere ulaşabilirim :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı