Sapphire r9 280x Trı-x OC

burcakteke

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim ekran kartını kullanıyorum ve bu sıcaklarda Farcry4 oynarken 82 83 derece olması normal mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu full ayarlarda oynuyorsan ve şu anki hava sıcaklıklarına bakarsak ekran kartının sıcaklıkları fazla anormal değil çünkü kendimden biliyorum bende de R9 280x Trix-OC var bende bazen o dereceleri görüyorum.

Merhaba bende sapphire r9 280x tri-x oc ekran kartı var. Monitörüm asus vg248qe Recep Baltaş displayport kablosunu önerdiği için aldım. Ama ekranda arada bir parazitlenme yapıyor tekrar dvi kullanmaya başladım sorunun sebebi nedir. Deneyen varmı

Merhaba bende sapphire r9 280x tri-x oc ekran kartı var. Monitörüm asus vg248qe Recep Baltaş displayport kablosunu önerdiği için aldım. Ama ekranda arada bir parazitlenme yapıyor tekrar dvi kullanmaya başladım sorunun sebebi nedir. Deneyen varmı
Sorununa kesin cevap veremeyeceğim ama sorun ya ekran kartının disployportunda yada monitörün
displayportunda ve dvi kullanınca sorun oluşuyor mu ?
Bu arada sorularını yeni konu açarak yapmalısın.

Peki, başka bir displayport denediğinde sorun çözüldü mü ?
Hayır. Yeni bir ürün sipariş etmeli miyim bilmiyorum. Aslında şöylede bir durum var. ekran kartı "mini dport" monitör "normal dport" benim denediğim kablo normal dport. dönüştürücüyle ekran kartına takmıştım. dönüştürücü ekran kartı kutusundan çıkmıştı. sorun onda olabilir mi ya da kablodandır sanırım.

yeni dark marka beyaz olan Mini DisplayPort - DisplayPort Kablo aldım sorun yok. Muhtemelen dönüştürücü kullandığım için veya kablo kalitesizliğinden kaynaklı bir problemdi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı