Sapphire R9 290 OC 4GB nasıldır ?

JaroxJamaica

Megapat
Makaleler
12
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle herkeze merhabalar. Ben daha önce https://www.technopat.net/forum/mas...-donanimima-uygun-ekran-karti.html#post236525 burada açtığım konuda r9 290 almamın daha mantıklı olduğuna karar vermiştik. R9 290 stoklara geldi. Sapphire R9 290 OC 4GB 512Bit GDDR5 16X | Ekran Kartları | EXA Bilgisayar - Hesaplı Alışveriş Bu ekrankartı uygunmudur? Soğutucusu iyimidir? Alırsam canımı sıkarmı? 1 hafta içinde stoklardan tükenmeden sipariş geçicem ve fotoğrafını paylaşıcam. Bilgilendirirseniz çok sevinirim arkadaşalar. Birde fiyatı bana piyasa değerinin üstünde gibi geldi. Fiyatı normalmidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel soğutma, güzel kart alınır. :like:

Ama fiyat pahalı, şimdilik pek alınmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel soğutma, güzel kart alınır. :like:

Ama fiyat pahalı, şimdilik pek alınmaz.
Banada öyle geldi. Soğutmasının güzel olduğunu söylüyorsunuz. Peki markası nasıl? Daha önce 5-6 kere ekrankartı değiştirdim ama hiç sapphire ekrankartı almadım. Kalitelimidir?

Gigabyte nin windforce soğutma sisteminin çok başarılı olduğunu duymuştum. Ama Battlefield 4 saten bende var. Gereksiz yere para vermek istemiyorum. Sanırım biraz 200 tl daha para bulup saphire r9 290 ı alıcam. Birde gtx 770 mi, yoksa r9 280x mi?

R9 290 Gigabyte sürümünü daha ucuza alabiliyorken niye Tri-X almaya çalışıyorsunuz? Toxic modeli değil o aklınızda bulunsun.

Gigabyte aynı zamanda kalite ve marka olarak da Sapphire'dan önde.

Arkadaşların dediği gibi daha ucuza varsa kesinlikle onu alın.

O halde bana garanti hizmetinde sıkıntı yaşamıyacağım, bu ekrankartını ucuza bulabileceğim bir site önerebilirmisiniz?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı