Sapphire R9 290 OC 4GB nasıldır ?

Garantide sıkıntı yaşamam değilmi? Ürün bozulduğu zaman beni peşinden koşturmaz bu firima değilmi?

Şöyle diyeyim Vatan kadar iyi bir firma. Fakat yeri geldiğin vatanda peşinden koşturuyor :)

Ayrıca Sapphire diyorsunuz fakat Gigabyte'nin HDMİ girişi altın kaplama farkettiniz mi bilmiyorum :) Ayrıca Sapphire ile Zotac markaların Recep abi önermiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle diyeyim Vatan kadar iyi bir firma. Fakat yeri geldiğin vatanda peşinden koşturuyor :)

Ayrıca Sapphire diyorsunuz fakat Gigabyte'nin HDMİ girişi altın kaplama farkettiniz mi bilmiyorum :) Ayrıca Sapphire ile Zotac markaların Recep abi önermiyor.
Ben sapphire ekran kartının referans soğutucusu kötü olduğu için önerilmeyen bir ekran kartı olduğu, Recep abinin de önermediğini biliyordum. Fakat bu sapphire başarılı bir soğutucuya sahip gibi duruyor. Ama yinede gigabyte alıp işimi sağlama alıcam. 3 yıl garanti veriyor nede olsa. Yukarıdaki gigabyte ekrankartı benim kafama çok yattı ama daha önce Sanalmarketim.com - En Taze Teknoloji! - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş firimasını duymadım. Biraz araştırıcam, güvenilir bir site olduğunun kanaatine varırsam siprariş geçicem ya da geçtiricem.
Bu arada ekrankartı stokda yok diyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı