Sapphire R9 290 Tri-x 4gb 512 bit siyah ekran sorunu

SonsofAnarchyMC

Kilopat
Öncelikle herkese merhaba, iki gün önce kendim bir bilgisayar topladım ve Sapphire R9 290 Tri-X ekran kartı kullanıyorum. Bilgisayarı açıp normal işlem yaptığımda hiçbir sıkıntı yok ama herhangi bir oyuna girdiğimde belli bir süre sonra (5-10 dk) ekran kararıyor. Sistem çalışıyor, oyun sesleri geliyor, oyun içinde öldüğümü duyabiliyorum ama ekran simsiyah ve bu sıkıntıyı her oyunda yaşıyorum. Lütfen yardımcı olun, şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
En güncel ekran kartı driverı yüklü, boşta 37 derecede yükte 67 derece civarında bi sıcaklıkta çalışıyor, windows 8.1 e geçişide yarın deneyebilirim ve ram ler dışında overclock yapmadım

En güncel ekran kartı driverı yüklü, boşta 37 derecede yükte 67 derece civarında bi sıcaklıkta çalışıyor, windows 8.1 e geçişide yarın deneyebilirim ve ram ler dışında overclock yapmadım

RAM'lerde yapılan overclock FPS'ye katkı sağlamaz. Memtest86 ile RAM'leri test edin. Windows 8.1'e geçin. Zaten SSD gibi güncel donanımları alıp 7'de kalmak hata. Overlock işlemlerinin tamamını kaldırın. Sorunu yabancı forumlarda yaşayan birçok kişi var.

Artık, bu mesaj silme yeni moda mı oldu? '' ASUS fanboyluğu, FOREVER '' demek kötü bir şey mi? Düşünce özgürlüğümüze de el attınız tebrik ederim. Siz, ASUS fanboyu olmayın deyip emir verirken iyi ama.

Artık, bu mesaj silme yeni moda mı oldu? '' ASUS fanboyluğu, FOREVER '' demek kötü bir şey mi? Düşünce özgürlüğümüze de el attınız tebrik ederim. Siz, ASUS fanboyu olmayın deyip emir verirken iyi ama.

Arkadaş Asus fanboyu olmayın demek istememiş. Fanboy olmayın demek istemiş. Konu ile alakasız bir durumu uzatmamak için ben sildim fakat uzatmak için ısrar ediyorsunuz. Üretimsel hatalar her markada olabiliyor, sırf bu yüzden biz boşuna Asus demiyoruz demek büyük hata. Performans, malzeme kalitesi gibi farklarla öne çıkarmalısınız.

Evet yabancı forumlarda fazlasıyla gördüm bu sorunu, kesin çözüm parça iadesi gibi gözüküyor, aynı seviye ve düzeyde tavsiye edebileceğiniz başka ekran kartları varmı?

GTX 770, Ti, 780, Ti olabilir. Veya R9 290 veya X model başka marka olabilir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı