Sapphire R9 380 Nitro vs MSI R9 380

KilluaTR

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Evren
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem en fazla 850 TL ve şu iki ekran kartı arasında kaldım bazıları kötü yorum atmış Sapphireye ama ben 4GB olduğu için onu almak istiyorum ama Msı daha iyi diyorlar sizce hangisini almalıyım?

Sapphire R9 380 NITRO Dual-X 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

MSI R9 380 GAMING 2GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

Bu arada yeni fark ettim Sapphire'nin çekirdek hızı ile bellek hızı daha fazla :D

Arkadaşlar uzun ömürlü kullanmak istiyorumda ona görede yazarsanız sevinirim ama bak diyorsanız Sapphire sorunlu gelir felan o zaman Msi alırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla içim rahatladı hep şeyden korkuyordum ileride çıkcak olan oyunlara 2gb yetmez die düşnüp duruyordum o zaman nitro alıcam ama aklımda bir soru daha var o nitronun 2 versiyonu var bi nitro oc bide nitro bu oc ne oluyor overclockmu ne sanırım geçende duymuştum onumu alayim sizce ?

Tamam saolun oc sürümünü alıcam o zaman bu arada sistem bu tam oturmuş demi

O msi ekran kartı yerine r9 380 nitro koycam bi sorun yok demi ona göre alcam sistemi.

Şuan nedense çok mutluyum internetten bi testlere bakayim dedim herşeyi ultrada açıyor hayatım boyunca her oyunu lowda oynadığımı düşünürsek çok güzel bir heyecan olcak şuanki ekran kartım çok kötü gt635m herşeyi low yada medium açıyor mübarek.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı