Sapphire R9 380 Nitro vs MSI R9 380

Fazla ısınıyormu Benns ? fazla güvenmiyorum Sapphire
Son güncellemeden sonra cs go oynuyorum 5 saate yakin aralıksız 300 fps ile 66 dereceyi geçmiyor ayarlar sonda 1920 1080 çözünürlükte.
Şuan sapphire hakkında daha bilinçliyim demekki tasarım çokda önemli değilmiş ilk başta sapphirenin tasarımından nefret etmiştim o yüzden msi düşünüyordum şimdi hiç bir önemi kalmadı :)
İki kartı yanyana koyunca benim göz zevkime göre sapphire daha iyi durmuştu. Bende senin gibi msı ile sapphire arasinda kalmıştım. Vatan bilgisayarda kartları çıplak hali ile yan yana koyup inceledim. Eğer imkanin olursa sende bak daha iyi anlayacaksın kalite farkının olmadığını.

İyide bu bir algı değil ki insanlar neden 4GB Vram'e sahip olabilicek iken neden 2GB Vram'e sahip olsunlar ki soğutma için ayrıca aralarında fazla fark görmedim ben:)

Bir zamanlar "Aman Sapphire almayın." algısı vardı ya onun değiştiğini söylüyorum. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı