Sapphire R9 380X ekran kartı fanından ses gelmesi

Eki Görüntüle 165412

Şu şekilde ayarlayabilirsiniz...

Deneyeceğim hocam çok sağolun

Hocam şansıma denk geldi bende r9 390 veya r9 390x almayı düşünüyorum açıkcası zalman z3 plus da yer sıkıntısı yaratır mı diye tereddütüm vardı. Zamanın olursa kasa fotosu atarsan çok sevinirim. Sorun da hallolur umarım en kısa sürede.
Hocam şansıma denk geldi bende r9 390 veya r9 390x almayı düşünüyorum açıkcası zalman z3 plus da yer sıkıntısı yaratır mı diye tereddütüm vardı. Zamanın olursa kasa fotosu atarsan çok sevinirim. Sorun da hallolur umarım en kısa sürede.

Kardeşim resim atamıyorum ama sana şunu söyleyeyim içine rahatça sığar hiç bir tereddütün olmasın

Arkadaşlar R9 380X kullanıcısıyım. Sistemimi 7 ay önce topladım. i5 6400 , zalman r1 600lee , msi h110m pro vd , kingston hyperx 8gb ddr4 ram mevcut kasamda. Fakat ne yazık ki üzülerek ve korkarak söylüyorum ki Fifa 15 oyununda gpu 85 dereceyi görüyor ve fanlardan beklenmedik halde yüksek bir ses çıkıyor. Hiçbir ayarı yapmayı bilmiyorum. Bu konu hakkında ne yapacağımı da bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? Sizler burada bu ekran kartı 65 dereceyi görmüyor vs. diyorsunuz ama bende sorun biraz fazla.

Kaynaklanıyor olabilir çünkü orjinal olmayan oyunlar optimizasyon sorunları ile karşı karşıya kalabilir sistem bu yüzden aşırı yük binebilir çalıştırmak sana o görüntüyü vermek için zorlayabilir . ? Sisteminizin BİOS dahil bütün güncellemeleri yaptınız mı ? :)

Windows 10 kullanıyorsan Başlata ayarlar yazıp ayarlar bölümünden '' Güncelleştirme ve Güvenlik '' yerinden sisteminin güncelleştirmelerine bakabilirsin.

Tamam kardeşim sonrasında ekran kartını güncelle sistemini güncel tut :) istersen özelden mesaj atabilirsin :)

Facebook varsa özelden atabilir misiniz? Rica edersem. Özel mesaj atmayı bilmiyorum ve size bir konuda danışmam gerekiyor. Nasıl ulaşabilirim?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı