Sapphire R9 390 Nitro nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beyler sağdan soldan duyulan bilgileri lütfen gelip buraya yazmayın.Atııyorum recep baltaş çıkıyor , sapphire marka kötüdür diyor.Sizde bunu göz önünde bulundurarak aynı şeyi yapıyosunuz.Sapphire marka çokda kötü bir marka değil.Bende bunu sapphire r9 390 kullanıcısı olarak söylüyorum.Oyunda sıcaklık 69-70 derece , boşta 35 dereceyi geçmiyor.Gayet sessiz ve iyi bir soğutma.Sapphire nitro modelleri ile gerçekten büyük bir başarıyı yakaladı.Ucuz olmasıda cabası.

Vatan bilgisayarda
1226 tl 1010 mhz çekirdek hızı
1260 tl 1040 mhz çekirdek hızı
Olan 2 adet r9 390 nitro var
Hangisi tercih edilmeli bir farkı var mı ?
Vatan bilgisayar genelde sattığı donanımların sistem özelliklerini pek bilmiyor açıklama kısmı çok yetersiz acaba sallamasyon bir durum mu ?
Çok kafamı karıştırdı bu durum

Benim sorduğum soru başka verilen cevap bambaşka yurdum insanı şaka gibi :)

:D Msi OC'de en iyidir, ekran kartında da anakartta da. Soğutma performansı da üst düzey. Msi Military Class IV çok sağlam, Msi'a güven.

Arkadaş sizden tavsiye istememiş. Sadece kafasına takılan bir soruyu sormuş. Bence ucuz olanı alın pek bir şey fark etmez.

MSI'ın AMD kartlarda SAPPHIRE'den daha iyi olduğunu kanıtlamak zorundasın o zaman.

Bazı arkadaşlar hayatında Sapphıre kullanmamış ve her gördüğü olumsuz yorumu burada delil olarak gösteriyor şaka gibi :). Bırakında sadece NITRO modelini kullanmış arkadaşlar fikirlerini söylesin. Şahsen bende eski anılarımdan dolayı pek sevmem Sapphıre' yi ama tıpkı Sapphıre gibi eskiden çok kötülenen bir markanın laptopunu kullanıyorum. Ve o 500-600tl fazla verdiğiniz Asus ve MSI gibi firmalardan hem daha ucuz hemde soğutması daha iyi. İşe sadece marka olarak değil modele göre bakınız. Acer' ı bunda 1 sene önce önermezdim. Ama gerçekten yaptığı iki modeli görüp kullanınca fikrimi değiştirdim. Biri V3-772G diğeri ise VN7 NİTRO. Teknoloji şans işidir milyon dolarlık cihazlar bozuluyor herşey sonunda bir hata verecek bırakında burada konuşmak yerine gerçekleri görmeye çalışalım iyi forumlar. Bu iki firmayıda kullanmama rağmen sevmiyorum sadece belli 1-2 modellerini savunuyorum. Markaya değil modele göre konuşmak gerek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı