Sapphire R9 390 Nitro nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Egehan Orçun, Fthemrsck, allah bize sabır, gamermen'e akıl fikir versin diyorum başka bir şey demiyorum. Tam bir fan boy. Başka bir şey değil burda gelip MSI'ı iyi göstermekden başka bir işe yaramıyor halbuki hep diyoruz Sapphire kötü bir marka değil! Sırf birkaç sitede MSI daha iyi gösteriliyor diye MSI daha iyi demek doğru değil. Shappire R9 390X fiyatına MSI R9 390 alabiliyorsun. Biraz mantık yürüt be okudum yazıları çıldırdım bu nedir böyle ya bilip bilmeden, araştırmadan firmaları kötülüyor, lekeliyorsunuz ayıp be ayıp!

Bana kanıtla gel. Benim kanıtım bu. AMD Radeon R9 390 Sapphire Nitro 8GB Edition compare AMD Radeon R9 390 MSI Gaming 8GB Edition GPU
Varsa bir kanıdın gönder. yoksa sus, otur aşağıya. Sapphire fanboyu.

Arkadaşa en iyi cevabı "yav he" olarak veriyorum. Sana hayatında başarılar. Msi çok yakın bir zamanda sana gerekli ödülü verir heralde. ;)

Sen nasıl bir zihniyete sahipsin bilmiyorum ama MSI R9 390 alıcağına adam gider Sapphire R9 390X alır hem aynı fiyat hem çok daha performanslı hadi kanıtla bana bakalım kanıtla R9 390X mi daha iyi yoksa R9 390 mı Allah aşkına azcık mantık be mantık!

Bak, ben burada r9 390 karşılaştırması yapıyorum, konuyu saptırma. Eğer 390x girecekse işe yeni konu aç. Orada ağla derdini.

Arkadaşa en iyi cevabı "yav he" olarak veriyorum. Sana hayatında başarılar. Msi çok yakın bir zamanda sana gerekli ödülü verir heralde. ;)

Dostum üzgünüm ama Sapphıre sana ödül veremez. Cahiller ödülü hakketmez.

Ve ben tarafsız davrandım. Doğru konuştum. Ben fanboy isem. Sen paralı askersin.

Arkadaşın konusu yeterince kötü oldu uzatmanın hiç bir anlamı yok. Tercih kullanıcının.

Ben sana 390X mi 390 mı diye soruyorum sen 390 vs 390 atıyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu biraz saptırdığım içi özür dilerim ZMaXFrrOM. Ama bir ekran kartı almak istiyorsan bilmen gerekenlerdir bunlar.
Bütçemi tasarruflu kullanıyım istiyorsan : Sapphıre
Uzun ömürlü, sağlam ve OC potansiyeli iyi olsun diyorsan: Msı

Seçim senin

Sizi '' bir markayı körü körüne savunmak '' uğruna takındığınız saldırgan tutumunuzdan dolayı rapor ettim. Umarım böylece bir deneyim kazanırsınız ve diğer fikirlere-markalara karşı duvar örmekten kurtulursunuz.

@gamermen

Aslında konuyu uzatmak istemiyorum. Cezada almak istemiyorum. Ama şunu sormak istiyorum. Sapphire kalitesiz ve kullanışsız mı?

Sizi '' bir markayı körü körüne savunmak '' uğruna takındığınız saldırgan tutumunuzdan dolayı rapor ettim. Umarım böylece bir deneyim kazanırsınız ve diğer fikirlere-markalara karşı duvar örmekten kurtulursunuz.

@gamermen

Ben doğruları söyledim. Ve sizin e yaptığınız bir markayı körü körüne savunmak. O zaman adalet yerini bulsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı