Elektronik Sapphire Radeon Pulse RX 6700 4999 TL

Konuyu sabah gördüm. Normalde tuzluk sallayarak giden tafyadan sayılırım ama ben güvenemedim. Bir dayanak bulabilsem, en azından bir aracı firma olsa neyse der girerdim bu işe. Bunda hiçbir tutar yanı yok bence. Gelirse sipariş edenlerin ürünleri hem onları hem de firmayı tebrik ederim şimdiden ama benim görüşüme uymadı bu iş.

Olaydan ciddi anlamda işkillenmeye başladım. E bu bir değil iki değil daha yeni açılan bir sitenin bu kadar fazla ürün grubuna 1000er 2000er indirim koyup satması aşırı tuhaf. Amazon Hepsiburada gibi firmalar bile Kasım indirimlerinde bu denli ciddi indirimler yapmadı yahu! Diğer bir soru işareti de madem bu indirimler mümkün olabiliyor niye kod ile yapılıyor? Kodu herkes bilebiliyorsa ve girebiliyorsa ne anlamı kalıyor? Yani direkt indirimi siteye yansıtıp reklamı linkle yapmak yerine neden kod dağıtıyorlar küçük sponsorlara?

Olaydan ciddi anlamda işkillenmeye başladım. E bu bir değil iki değil daha yeni açılan bir sitenin bu kadar fazla ürün grubuna 1000er 2000er indirim koyup satması aşırı tuhaf. Amazon Hepsiburada gibi firmalar bile Kasım indirimlerinde bu denli ciddi indirimler yapmadı yahu! Diğer bir soru işareti de madem bu indirimler mümkün olabiliyor niye kod ile yapılıyor? Kodu herkes bilebiliyorsa ve girebiliyorsa ne anlamı kalıyor? Yani direkt indirimi siteye yansıtıp reklamı linkle yapmak yerine neden kod dağıtıyorlar küçük sponsorlara?
Hocam tahminim fatura kesmedikleri için bu kadar indirim var. Bir de belki biraz saçma ama kod ile çalışması sebebi de sitede bu fiyatlar hep durursa göze batar ve fazla müşteri gelince de şikayetler artar -fatura yok diye- o yüzden kod ile indirim yapıyor olabilir diye düşündüm. Tabi bu sadece bir düşünce... Yoksa siz kesinlikle haklısınız bende aşırı işkillendim ki arkadaki mesajımda da yaşadığım sorun beni iyice tedirgin etti. Daha dün üye olduğum e-postamı tanımadı yahu!

Hocam tahminim fatura kesmedikleri için bu kadar indirim var. Bir de belki biraz saçma ama kod ile çalışması sebebi de sitede bu fiyatlar hep durursa göze batar ve fazla müşteri gelince de şikayetler artar -fatura yok diye- o yüzden kod ile indirim yapıyor olabilir diye düşündüm. Tabi bu sadece bir düşünce... Yoksa siz kesinlikle haklısınız bende aşırı işkillendim ki arkadaki mesajımda da yaşadığım sorun beni iyice tedirgin etti. Daha dün üye olduğum e-postamı tanımadı

Hocam tahminim fatura kesmedikleri için bu kadar indirim var. Bir de belki biraz saçma ama kod ile çalışması sebebi de sitede bu fiyatlar hep durursa göze batar ve fazla müşteri gelince de şikayetler artar -fatura yok diye- o yüzden kod ile indirim yapıyor olabilir diye düşündüm. Tabi bu sadece bir düşünce... Yoksa siz kesinlikle haklısınız bende aşırı işkillendim ki arkadaki mesajımda da yaşadığım sorun beni iyice tedirgin etti. Daha dün üye olduğum e-postamı tanımadı yahu!
Ürün alıp satan her firma, alış sırasında faturalı alir, satarken faturalı kesmek zorundadır. Başka bir formülleri vardır. Bende bu kartı almak istiyorum ama hemen atlamamak lazım.

Fatura kesemese de kurtarmaz o fiyat. Muhtemelen faturasız alıp, faturasız satıyordur dersek belki. Alanlar umarım sorun yaşamazlar.

Şirket şahsında değil genel konuşmak gerekirse:

Ödeme sistemlerini kontrol etmek gerekiyor. Ödeme yaparken eğer farklı bir firmanın pos cihazıyla ödeme alıyorlarsa durum vahim. Parayı unutabilirsiniz.

Eğer kredi kartı ile işlem yapıyorsanız adamlar fatura kesmek zorunda. Faturasız olduğu için ucuz diye bir durum mevcut değil. Sadece nakit ödemelerde faturadan kaçılabiliyor.

Ünlüler ile resim çekildi diye bir insana/şirkete de güvenmeyin. İlk birkaç kişiye gönderirler, güven kazandıktan sonra göremezsin adamları.

Böyle risklere girmeyin.

Geri
Yukarı